Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Aripi Renault 12
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cosminsnk
Vand pereche de aripi fata de renault 12 in stare foarte buna.
Pret: 150 ron
Pentru detalii contact la adresa de email kosmyn.dinu@yhaoo.com sau pm pe forum.
cosminsnk

Am pus cateva poze mai clare
christith
Poti sa faci te rog o poza de genul asta [attachmentid=1627649618] ?
Adica sa vad cum se aseaza ochelarul cu aripa.
cosminsnk
QUOTE(christith @ 20 Aug 2010, 07:29)
Poti sa faci te rog o poza de genul asta [attachmentid=1627649618] ?
Adica sa vad cum se aseaza ochelarul cu aripa.
*


O sa incerc maine pe caroseria de 1300 pe care o am in garaj.

21 Aug 2010, 13:39:
Am reusit aproximativ ceva de genu; m-am uitat prin garaj si nu am mai gasit acel ochelar si cam asa arata fara.
[attachmentid=1627649980] [attachmentid=1627649981] [attachmentid=1627649982] [attachmentid=1627649983]
Aripile sunt puse de forma fara a fi stranse in suruburi; daca ar fi fost stranse in suruburi cred ca s-ar aseza mai bine.
cosminsnk
QUOTE
Salut
Ma intereseaza in mod deosebit cum se alineaza ocelarul de plastic cu aripa. Testul se poate face fara a pune aripa pe caroserie.
Am vazut ca ceva urme silicon pe aripi, au fost montate de tine pe masina?
Tu din ce localitate esti, daca vreau sa iau aripile , le trimiti si prin curier?

Multumesc.

Imi cer scuze ca nu am putut raspunde mai devreme; am fost ocupat si nu am mai avut timp sa intru pe forum.
Aripile nu au fost montate de mine pe masina ci de catre bunicul meu.
Sunt din satul Satuc (m-am mutat recent) aproape de Ramnicu Sarat si as fi dispus sa le trimit prin curier, dar depinde de cat m-ar costa.
cosminsnk
Rog un moderator sa inchida topicu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.