Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] planetare SuperNova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Koffy
Vand planetara stanga dreapta de supernova produse de asam. Piesele au fost rulete 500 de km, sunt noi si le ofer spre vanzare la 350 ron amandoua. Sau 175 ron buc.
robert1991
care este motivul vanzarii? si cat au costat de noi? ms!
Koffy
QUOTE(robert1991 @ 18 Aug 2010, 09:37)
care este motivul vanzarii? si cat au costat de noi? ms!
*




Motivul ar fi ca nu imi mai folosesc, le am si pe cele vechi si nu am ce face cu cele noi.

M-au costat 410 ron amandoua si atat costa si acum. Eu le-am luat acum un an si pentru ca le-am rulat 500 de km mi-a lovit unu masina vreau sa le dau sa raman cu cele vechi.

Piesele sunt noi!
Sudsemnatu
Adica ti-ai luat planetare noi, le-ai montat, ai mers 500 de km si le-ai dat jos? Gandindu-te ca tot mai bune sunt alea vechi si pe astea sa le vinzi la jumate, de 'noi' ?
Koffy
QUOTE(Sudsemnatu @ 18 Aug 2010, 16:12)
Adica ti-ai luat planetare noi, le-ai montat, ai mers 500 de km si le-ai dat jos? Gandindu-te ca tot mai bune sunt alea vechi si pe astea sa le vinzi la jumate, de 'noi' ?
*




Masina pe care sunt montate piesele este lovita intelegi ? Am facut 500 de km cu piesele pentru ca ma lovit unu si nu am putut sa parcurg mai multi km cu ele. Si inca nu mam decis daca mai merita sau nu sa repar masina.
alprazolam_2002
nu o mai da in ando-glumeaua...pt ca nu punem botu '
Koffy
QUOTE(alprazolam_2002 @ 18 Aug 2010, 19:47)
nu o mai da in ando-glumeaua...pt ca nu punem botu '
*




Ti-e ce nu iti convine ? Daca te crezi atat de inteligent lasa-ne ca ne plictisesti.
Koffy
anunt valabil
150 lei planetara stanga, 150 lei dreapta sunt noi, au parcurs 500 de km. Sau cele vechi 50 lei buc
Koffy
S-au vandut se poate inchide. Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.