Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] clio2, 1,5dCI, 3usi = 2000Euro
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
crion82
...in sfarsit a venit momentul sa vand si eu masina veche, aceasta este un Clio 2, fabricat in Spania in 2001, si are la bord 220.000Km. Cateva poze vedeti mai jos.
Astept oferte de la voi...
ngabyyy
Mai multe poze si detalii...
excl.gif
dragos_a86_2005
schimbi cu vectra automata+o diferenta ? merci
http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=188369&mode=linear
samir
cron82, ai PM
grosu.iulian
Salut.unde se poate vedea masi na?si ultimul pret care ar fi?
crion82
Pai sa o luam pe rand....

@ngabyyy:
Poze o sa fac in week si o sa pun pe forum.
Detalii:
Motor 1,5 dCI 65 CP din 2001, cutie 5 trepte = stare buna de functionare; consum 5% (plin/1000Km medie), revizii facute din 10.000 in 10.000Km.
Masina a fost adusa in tara in 2006 cand avea 125.000Km. Cand a fost adusa s-a schimbat distributia, s-a facut revizia, iar la 165.000 i-am schimbat bieletele si capetele de bara in plus de reviziile obisnuite.
Masiana are ca dotari: ABS, 4 Airbag-uri, bancheta spate rabatabila 1/3-2/3, AC, satelit de comanda la CD-Player, geamuri electrice.
Recent (200.000km) i-am schimbat cauciucurile pe fata + discuri de frane, ca imbatranisera saracele....
Acum 2 ani niste baietasi mi-au furat ornamentul de plastic de pe partea dreapta spate (cred ca au avut comanda ferma si...au actionat).
In iarna mi-a sarit pe parbriz niste zapada cu gheata de pe prelata unui camion cand eram pe autostrada in spatele lui, si in primavara a aparut o frumoasa crapatura pe parbriz...
De 2 saptamani geamul din dreapta nu vrea nici de-al naiba sa mai coboare. Daca pana acum 2 saptamani cand mergea cand nu mergea, de data asta s-a hotarat sa ramana sus, poate vrea la voi sa coboare...cine stie...
De 1 an nu mai am baterie la o cheie, si la cealalta cheie da semne ca o sa ma lase in curand.
Revizia se apropie peste 3000Km cand trebuie schimbata si distributia. Eu am cumparat kit de distributie, si-l ofer celui care o cumpara ca Bonus.

@dragos_a86_2005:
Imi pare rau dar nu doresc schimburi, tocmai mi-am luat un Megane de 1,9 dCI de 130CP, si nu mai vreau alte masini.

@grosu.iulian:
Masina se poate vedea parcata langa trotuar pe strada Aleea BARAGANU (in sector 6 pe langa CORA). Pretul este fix 2000Euro (8500RON), si nu consider ca e mult pentru o masina ca cea prezentata mai sus. Mai poti considera ca am cerut 2300Euro, dar ti-am lasa-o la 2000Euro.
crion82
173.gif O vand cu 2000Euro. Ofer si Kit de distributie gratis.
crion82
...mai vreti detalii?
Este foarte usor de condus, deci ideala pentru o femeie sau un incepator.
Imi pare rau dar nu am avut timp sa mai fac poze, dar sper sa-mi fac ceva timp saptamana asta..

crion82
UP
Cristi_red
salut.ma intereseaza pe mine masina.daca o ma mai da-mi un pm sau un mesaj .0724737191

27 Aug 2010, 13:40:
mai este valabil anuntul?
crion82
Inca mai este valabil Clio 2001 Hatchback = 2000Euro.
Cristi_red
da-mi un pm cu nr de tel sa discutam.
crion82
In sfarsit am dat-o.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.