Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] GPS Mio C250
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
twingo_buc
Vand GPS MIO C250 cu hartile instalate. Arata impecabil. Am GPS-ul si incarcatorul lui original.

Defectul consta in faptul ca nu mai prinde semnal. Din ce am cautat pe forumuri problema lor generala este de la contactul antenei interioare si se poate repara cu 20-30 de lei.

Nu ma intereseaza nici un fel de schimburi si nu trimit prin curier.

daca e cazul mai negociez la pret si atat.
silvano
de unde esti?din ce oras?
twingo_buc
Bucuresti. Vad ca esti din bacau dar poate ai pe cnv prin buc.
twingo_buc
sus
gsalexandru
o idee sa-l repari. GPS-ul are si mufa pentru antena exterioara. verifica mufa sa fie intacta si sa nu atinga pin-ul din mijloc, interiorul mufei. asta doar daca s-a defectat la tine si ai umblat la antena aia.
twingo_buc
nu s-a umblat niciodata la antena exterioara dar o sa ma uit.
twingo_buc
sus
twingo_buc
sus si negociabil.
twingo_buc
sus si negociabil
twingo_buc
160 lei
twingo_buc
sus neg si urgent.
twingo_buc
sus
twingo_buc
sus
ipiq
salut
1.ce harti ai pe el? RO, sau full EU?
2.Suport de parbriz n-ai?
3. Daca ma hotarasc sa-l iau, ma duc la orice Nea' Vasile electricianu' din colt si mi-l repara? sau e mai complicat...?
4. Chiar nu trimiti prin posta? smile.gif
twingo_buc
harta ro are.... are card original IGO la el...suport de parbriz nu este... nu stiu daca poate oricine da nu ar trebui sa fie o operatie complicata sincer... si nu trimit prin posta. cauta pe cineva in bucuresti sa il dau lui sa ti`l trimita. Utimul pret 120 de lei.
ipiq
incerc sa dau luni de cineva din Buc sa va intalniti...
lasa-mi te rog pe PM un nr de telefon, si daca stii de unde pot sa iau harta full EU pt el, ca daca scrii aici luam ban amandoi biggrin.gif
keep in touch
stima
cormelus
daca mai e valabil anuntul sunt interesat de el
cormelus@yahoo.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.