Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Turometru,indicator temperatura apa Supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
pulbur
Vand turometru + indicator temperatura apa ! + Toate mufele aferente montajului !

Montajul se face simplu,se poate monta direct pe tabloul de bord original sau va pot da un tablou nou cu 4 mufe care se leaga direct.

Se trimite oriunde in tara !

contact: PM , contact_pfeipfer_paul@yahoo.com , 0749 015 923 .

Pret > 60 lei.



<span class='edit'>26 Aug 2010, 09:59:</span>
Sper sa nu iau iara warn,dar acuma am dat up la ora 11.00 FIX si ora de pe forum arata 10.00 . Asta inseamna ca nu au trecut 24 de ore de la ultimul up,deci iara o sa iau warn si o sa mi se stearga topicul.Pai atunci DOMNILOR reglati-va ceasul !!
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
pulbur
up
serviccom
Un vitezometru la pret mai mic nu ai biggrin.gif ?
pulbur
Salut !

Am vreo 2 vitezometre dar nu is sigur daca is bune. Una la masina mea arata cu 10 km/h in plus cealalta dupa 50 km/h nu indica bine...Daca ai nevoie de una pentru piese te pot ajuta,platesti transportul si e a ta smile.gif
pulbur
up
pulbur
negociabil !
pulbur
up
pulbur
up
dymmy
Salut!
Pentru turometru si indicator temperatura apa...mai e valabil ! un pret !
Din ce oras esti...ca nu am vazut !!!

P.S. Se poate monta direct pe tabloul meu de DSN europa..sau mai trebe si alt tablou??? Chiar nu stiu...sorry! Astept! smile.gif
dymmy
Hei !
Pentru turometru si indicator temperatura apa...mai e valabil !!??!!??

E DESCHIS !!!!????
pulbur
Salut !

Da,se poate monta pe tabloul de bord de europa,doar trebuie sa tragi 2 fire din cutia cu sigurante din compartimentul motor,iti dau turometru,indicator temperatura apa/benzina si mufele.

Is din Satu Mare.
pulbur
S-a dat,se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.