Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] ceasuri clio bicorp diesel
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alaman
[attachmentid=1627651224] [attachmentid=1627651225] Vand ceasuri pentru renault clio 2 bicorp cu CB .
ceasurile sunt in mile cu scrisul mare alb si KM cu scris rosu mai mic , CB este in mile deasemeni. .
seria este x65 adac gb . pret 250 ron . kilometrajul se poate inlocuii cu unul in km, nu stiu daca cb-ul merge facut sa afiseze inf in km .
ceasurile functioneaza perfect .
Cristi_red
salut. ma intereseaza ceasurile.da-mi un mesaj sau lasa-mi nr de tel sa stabilim cum procedam
alaman
i-am busit aseara turometru . am incercat sa-l fac dar fara succes . m-a mancat in ..dos sa-l curat si degresez si l-am bulit . in rest totul functioneaza perfect . daca mai esti interesat suna-ma la 0740542335
binenteles ca las din pret ..
Cristi_red
salut. am vorbit despre ceasuri la telefon . m-am interesat cat m-ar costa sa le repar si fara sa te jignesc iti spun ca nu iti pot oferi mai mult de 100 ron pentru ele.imi pare rau dar sunt costurile prea mari sa le repar si asta fara sa mai pun la socoteala ca trebuie sa le fac sa afiseze consumul in litri pe km pentru ca in galoane pe mile sunt complet inutile la noi in tara smile.gif.
alaman
QUOTE(Cristi_red @ 27 Aug 2010, 13:40)
salut. am vorbit despre ceasuri la telefon . m-am interesat cat m-ar costa sa le repar si fara sa te jignesc iti spun ca nu iti pot oferi mai mult de 100 ron pentru ele.imi pare rau dar sunt costurile prea mari sa le repar si asta fara sa mai pun la socoteala ca trebuie sa le fac sa afiseze consumul in litri pe km pentru ca in galoane pe mile sunt complet inutile la noi in tara smile.gif.
*




salut,
nu e nicio suparare . am sa repar eu turometru . deja am gasit cine sa se ocupe de el . stiu ca gresala se plateste - dar nici atat de scump- si eu am platit mult pentru ele, practic la dadeam la aproape jumatate fata de pretul de achizitie.
cand e gata , am sa postez poze cu el in test . daca vei mai fi interesat sau altii ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.