Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Presuri originale Megane2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alexbudan
Se vand presurile din imagine, 5 bucati, sofer, pasager, spate st + dr + centru, originale de Megane 2, folosite dar in stare perfecta.

Pret 80 RON

Predare personala in Pitesti, Rm.Valcea, Bucuresti, restul oraselor putem trimite cu curier sau posta.

Tel 0740.098737
Helium
Salut, in bucuresti cand ar putea fi vazute/cumparate?


Gabi
Cand ajungi prin bucuresti? sunt interesat sa le iau
alexbudan
salutare. ca sa fiu sincer, inainte sa intru pe topic, am vazut mesajul pe pm de la Gabi si i-am raspuns. insa, vreau sa respect ordinea cererii, astfel ca Helium are prima sansa.

Voi fi in Bucuresti marti, 31.08.2010, si voi fi disponibil in intervalele orare: 17.00-18.00 si dupa ora 20.00. Cel mai bine se poate discuta la telefon.
Gabi
Nu e nici o suparare.
ne auzim la un telefon marti seara si daca le mai ai le iau eu, daca nu Helium e norocos.
cosmin_2300
QUOTE(alexbudan @ 28 Aug 2010, 08:09)
salutare. ca sa fiu sincer, inainte sa intru pe topic, am vazut mesajul pe pm de la Gabi si i-am raspuns. insa, vreau sa respect ordinea cererii, astfel ca Helium are prima sansa.

*


Cel mai corect este sa te uiti la ora la care ai primit PM si sa compari cu postarile de pe topic smile.gif

Si ca sa nu fiu off-topic, care-i ultimul pret?
alexbudan
QUOTE(cosmin_2300 @ 30 Aug 2010, 18:08)
Cel mai corect este sa te uiti la ora la care ai primit PM si sa compari cu postarile de pe topic smile.gif

Si ca sa nu fiu off-topic, care-i ultimul pret?
*




iti dai seama ca asa am procedat... doar nu luam ordinea din topic. oricum, hellium se pare ca nu mai da nici un semn de viata, eu vin maine la Bucuresti, deci Gabi are urmatoarea sansa. Ultimul pret este cel din primul topic. Eu zic ca este mult prea bun...

31 Aug 2010, 21:29:
presurile s-au dat! se poate inchide!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.