Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] afisaj mp3 si suportul de plastic
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
geoman
Cumpar afisaj mp3 pentru Megane2 impreuna cu suportul de plastic negru la un pret rezonabil.
dan22y
Afisaj are Dancva
geoman
Ma interseaza de mp3 nu de cd player.
up.
Cabasse_tronic
omului ii trebuie display pentru update-list adica dupa 2006. cred ca pot sa iti aduc eu. vorbim pe luni-marti.
dan22y
Afisajul lui DanCVA este acelasi display care il am si eu pt mp3, sunt identice pt UpdateList.

Insa sunt 2 tipuri de afisaje, cu matrice si tip LCD. Care sunt pentru ata pt CD cat si pt MP3.

DanCVA
Sunt 3 tipuri de afisaj pentru Megane 2.2 cu Update List:
1. tip matrice cu dimensiuni reduse
2. tip matrice cu dimensiuni mari - la modelele cu MP3 de dupa 2007
3. tip LCD cu caractere mari si rotunjite - din ce am vazut este prezent la modelele din 2006
Doar tipul 3 este capabil sa afiseze tot titlul melodiei.
Eu am la vanzare doar primul tip.

user posted image
geoman
Deci, din ce am citit pe forum afisajul de cd player update list fara mp3 nu afiseaza numele melodiei intregi. Nu stiu de care este lcd sau cu matrice. Pe mine m-ar interesa unul care sa ii pot schimba ledurile de luminozitate pe portocaliu daca se poate. Daca nu poate s-ar putea rezolva si cu o folie transparent portocaliu.
DanCVA
Doar tipul 3 pe care l-am descris afiseaza titlul complet. Daca schimbi ledurile vei avea fond portocaliu si scrisul negru.

Am vazut la cineva care avea Cabasse TunerList cu MP3 si magazie de CD-uri afisaj portocaliu, exact cum l-am descris pe cel de tipul 3, doar ca scrisul era portocaliul.
Deci exista si varianta asta.
R19/16v
Redeschis
geoman
Up . Astept oferte.
geoman
up.
geoman
up

5 Oct 2010, 12:48:
Up.
geoman
Up .
geoman
up.
geoman
up.
geoman
up.
geoman
up
espacern
Incearca si varianta unui cablu"all in one" made by Renault.
Conectezi cablul la Radio la telecomanda si la afisaj legi un plus si un minus si gata:functioneaza.
Codul de pe cablul este:-82004-70584-00
Are conexiune pentru alimentare,boxe,afisaj,telecomanda.
Se gaseste destul de usor si nu e scump.
Numai bine!
geoman
up.
geoman
Up. O gramada de mp3 -uri la vanzare si nici un afisaj corespunzator?
geoman
Se poate inchide. Am gasit pana la urma numai display-ul , capacul mai poate astepta. Pe cine intereseaza cum se schimba fundalul sa fie scris alb pe negru sa-mi dea pm.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.