Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DACIA 1310 L 1999
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sobolan
vand DACIA 1310 ,an 1998 decembrie,UNIC PROPRIETAR,
gri metalizat,
insonorizata,
bord CN,
jante aliaj
mp3 SONY+boxe ovale mari Pioneer,
inchidere+alarma,
geamuri electrice,
sanii TOROS acoperis
bullbar .....

tot ce e bucsa schimbate recent,caseta de directie noua+bielete directie noi,pivoti noi,ambreiaj NOU,tabla buna fara rugina,tabla reparata pe ici pe colo(planseu dreapta fata partial,un lonjeron partial la incheieturi-sudat in puncte),motor refacut de la zero(arbore schimbat+cuzineti,biele,segmenti,distributie etccc),cutia in 5tr inlocuita recent, multe repere inlocuite ,lista e mare...bani multi investiti.

Recent am antifonat-o,se prezinta bine dedesubt....

Daca e vreunul pasionat de Dacia si vrea o masina bunisoara.....Masina se vinde din motive personale,nu are pb tehnice,am dat si papucul si acum caut alt gen de masina !

pb: usa stanga spate e cam lovita un pic de la poarta garajului,o macara electrica de la pasager imi joaca feste radmasa.gif ,frana de mina mai trebuie reglata,mici si multiple zgarieturi-o mai las si afara si inevitabil se mai joaca si copii...mama lor happy.gif

detalii pe JURNAL DE BORD...cititi acolo si vedeti cam tot ce am facut la ea....BONUS o gramada de piese de dacie majoritatea aproape noi !!!

http://www.daciaclub.ro/DACIA-1310-L-1998-t185689.html

PRET 3900 NEGOCIABIL !!!

VALABIL PANA LA SFARSITUL LUNII,daca nu o dau atunci o pastrez fara regrete

PM sau 0752 914 675
sobolan
SOLD...se poate sterge,multumesc !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.