Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]Proiectoare Logan Valeo
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Adi*2010
Cumpar set proiectoare Logan Valeo(originale) in stare buna.
george_scala_2004
salut,

incearca aici
mateicip82
Salut,

Am eu 2 proiectoare second originale Valeo cu tot cu bec daca te intereseaza:

http://www.daciaclub.ro/index.php?act=ST&f=5&t=191257
Adi*2010
Salut,

Multumesc George,daca nu apare in cateva zile o oferta mai interesanta o sa incerc sa le iau de acolo. smile.gif
Mateicip pretul de 100 ron pe bucata mi se pare cam mare avand in vedere ca unul are o ureche rupta si pretul de nou este de 120 de ron din ce a postat colegul George.
arg_solenza
mai bine rogi vre-un amic din bucuresti sa dea o fuga pana in targ sa iti cumpere ca mai mult ca sigur se gasesc mai ieftine.
mateicip82
Pretul in reprezentanta este aproximativ 290 RON. Ambalajul original de la Valeo pe care il distribuie reteaua Renault - Dacia este cu totul altul decat cel din postul cu 120 RON dar probabil nu am de unde sa stiu daca nu este acelasi lucru.
In legatura cu urechea rupta nu este nici o problema, se prinde oricum doar in 2 din 4.
Adi*2010
Salut,

mateicip este adevarat ca nu sunt cele distribuite prin reteaua Renault-Dacia dar daca sunt cele valeo cu carcasa de ebonita nu vad sa fie o problema pentru cutie.
O sa urmez sfatul colegului arg_solenza si sambata o sa dau o fuga in vitan sa vad exact cum stau lucrurile. smile.gif
skorpio_bog
Gasesti sigur in vitan ieftin. Vezi pe ultimul rand (cel dinspre gardul cu splaiul) ca vin astia de la pitesti cu piese originale si au de toate pt logan si reno.
Adi*2010
Anuntul este inca valabil. wink.gif
Adi*2010
Anuntul nu mai este valabil.
Am gasit proiectoare Valeo la un pret foarte bun.
george_scala_2004
salut,

cit a fost ? unde ? sa vada daca imi dau palme sau nu biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.