Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] capac volan Renault Megane 1
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
rrazvan
Cumpar capac de volan pentru Renault Megane 1. Am atasat o poza cu el.Astept oferte.
m_imhotep
adica airbag ...am eu 150 euro
vrei si pretensionatoare ?
bubu782001
m_imhotep ai pretensionatoare? Ai putea pune o poza cu ele sa le vad cum arata? Se asemenea daca se poate si codul lor ?
ronny
ti -am dat pm !!! happy.gif

daca te intereseaza mai am si alte piese de alte masini .
rrazvan
ronny,mersi frumos.Am citit mesajul tau,e bun pretul dar am gasit azi pe cineva in Arad care are airbag sofer si e dispus sa faca schimb cu niste piese de-ale mele.Daca cade afacerea te anunt.Mersi frumos inca o data!
ronny
nici o problema
daca mai e cazul am timp pana diseara adica sambata noapte la 0:00 , il pun pe autocar si il poti lua duminica dim pe la 8-10 depinde de cum trece ....
in fine sa imi zici ce piese mai ai nevoie , am un stoc maricel de faruri stopuri grile capace roti OEM si airbaguri de la mai multe modele si marci 95 -2008 (a trebuit sa recuperez niste bani si nu a fost alta solutie )
piesele sunt originale si le vand cum le am compensat . absolut toate provin de pe masini niciuna fiind de producator... iar pretul e cum iti imaginezi ti-am dat un demo tongue.gif
ma bucur ca ai rezolvat , o sa fac si eu un topic dar cand e timp mai mult de asa ceva
rrazvan
QUOTE(ronny @ 11 Sep 2010, 00:34)
...in fine sa imi zici ce piese mai ai nevoie , am un stoc maricel de faruri  stopuri grile capace roti OEM si airbaguri de la mai multe modele si marci 95 -2008 (a trebuit sa recuperez niste bani si nu a fost alta solutie  )...
*



Ca tot ai adus vorba mai as avea nevoie de un proiector de ceata (cel din partea cu soferul) tot entru Megane I HB.Ai asa ceva?
ronny
nu am din asta ... sad.gif
am doar unu de megane 2 care l-am promis unui prieten care il are spart
rrazvan
S-a rezolvat.Se poate inchide.Mersi frumos pentru oferte.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.