Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]niste piese pentru Megane II
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Andrei cel suparat
De vanzare :

1. Set complet de panouri interioare de usi pentru Megane II hatchback, in piele neagra ( atentie - nu e vinilin, este piele veritabila ! ), de la o masina din Anglia ( usa din fata dreapta are gaura pentru butoanele de geamuri electrice ), stare exceptionala, pret 200 EUR.
2. Pereche de scaune fata, tapiterie textila ( vezi foto ), cu airbaguri intacte si mecanismele in stare buna, pret 300 RON.
3. Bancheta spate completa, fara centura, cu tapiterie textila ( vezi foto ), pret 450 RON.
4. Volan fara piele, bun pentu dat la meserias pentru imbracat in piele, pret 100 RON.
5. Nuca schimbator de viteze imbracata in piele, pret 75 RON.
6. Manere interioare de usa, 2 stanga si 2 dreapta, pret 50 RON bucata.
7. Comutator pentru geamurile electrice de la usa soferului, toate cu impuls ( Megane II.1 ), pret 150 RON.
8. Doua comutatoare pentru geamurile electrice de la usile spate, cu impuls, pret 80 RON bucata.
9. Buton pentru oglinzi electrice, pret 75 RON.
10. Pretensionere de la centurile din fata, doua bucati, pret 75 RON bucata.

Va astept !

<span class='edit'>14 Sep 2010, 11:07:</span>
Aveti aici si niste poze; daca vreti sa vedeti ceva mai in detaliu, spuneti-mi si fac si alte poze !

Dintr-un motiv legat ( banuiesc ) de site, nu pot pune attachment-uri, asa ca pozele un pic mai tarziu !

Adaug o consola centrala fara cotiera la care am montat eu o cotiera Armster cu piele ecologica neagra, pret 225 RON.

<span class='edit'>14 Sep 2010, 12:08:</span>
Poate imi da cineva o mana de ajutor : de ce nu pot post fotografii ?

Am aflat : firewall-ul de la servici nu ma lasa . Va postez foto dupa amiaza, cand ajung acasa !

Nu e vorba de firewall, se pare ca problema e la reno.ro.
Daca va intereseaza ceva, va trimit mail cu pozele !
Andrei cel suparat
Chiar nu va trebuie nimic ?
Bineinteles ca preturile sunt ( usor ) discutabile !


Pentru moderatori : stiti cumva de ce nu se mai pot posta fotografii ?
SorinCT
Ai cumva capacele de plastic ce vin peste difuzoarele din fata? O culoare? Hosteaza pe imageshack daca aici nu merge.
Marianssg
andrei ce culoare are nuca schimbator si cate trepte are?multumesc,si o poza daca ai te rog.ma intereseaza daca e bej in 5 trepte
Andrei cel suparat
QUOTE(SorinCT @ 20 Sep 2010, 15:50)
Ai cumva capacele de plastic ce vin peste difuzoarele din fata? O culoare? Hosteaza pe imageshack daca aici nu merge.
*


Alea mari de pe usi ? Prefer sa le dau cu totul.

QUOTE(Marianssg @ 20 Sep 2010, 18:56)
andrei ce culoare are nuca schimbator si cate trepte are?multumesc,si o poza daca ai te rog.ma intereseaza daca e bej in 5 trepte
*


Nuca e neagra, cu capac negru, cu 5 viteze si am imbracat-o eu cu un manson de piele profi !
Buiacka
Manerele interioare fata, alea acoperite cu vopsea cauciucata, lei ai ?
gogu12002
Ultim pret pentru cele 4 manere interioare.
De unde esti?
Stima
Andrei cel suparat
Buiacka : am doar partile inferioare, alea atasate la fetele de usi ( cum se vede in poza ), dar cred ca nu-s 100 % nezgariate. Partile superioare au fost argintii si pe alea le reconditionez si le pastrez eu !

gogu12002 : Bucuresti, eu mi-am spus pretul, spune-mi tu pretul tau !
gogu12002
@andrei:hai sa discutam in particular sa lasam liber forumul pentru chestii mai urgente.
gogu12002@yahoo.com
Stima
Andrei cel suparat
Bancheta spate a plecat : raman celelalte !
Andrei cel suparat
Nu va speriati, ca orice in aceasta lume, preturile afisate la inceput sunt ( usor ) negociabile, adica mai discutam !
Andrei cel suparat
Inca e valabil anuntul !
Nu se hotaraste nimeni ?
24gmn
prezoane janta tabla pt megane 2? as vrea 12.pret?
Andrei cel suparat
24gmn : nu am prezoane, imi pare rau !
Andrei cel suparat
Criza-criza, da' chiar nu vrea nimeni ?
Andrei cel suparat
190 Eur pentru fetele de usi ( pacat, nici nu stiti ce pierdeti ! )
Tot restul - negociabile, ca vreau sa scap de ele !
ender80
Sal,

Fa-mi si mie un pret pt. :

1. Set complet de panouri interioare de usi pentru Megane II hatchback, in piele neagra ( atentie - nu e vinilin, este piele veritabila ! ), de la o masina din Anglia ( usa din fata dreapta are gaura pentru butoanele de geamuri electrice ), stare exceptionala, pret 200 EUR.
6. Manere interioare de usa, 2 stanga si 2 dreapta, pret 50 RON bucata.
7. Comutator pentru geamurile electrice de la usa soferului, toate cu impuls ( Megane II.1 ), pret 150 RON.
8. Doua comutatoare pentru geamurile electrice de la usile spate, cu impuls, pret 80 RON bucata.
9. Buton pentru oglinzi electrice, pret 75 RON.

Daca ne intelegem in principiu am sa ajung saptamana viitoare in Bucuresti. Thx
Andrei cel suparat
Scaunele au scazut la 275 RON amandoua : au si airbagurile Ok si,... chiar nu vrea nimeni mecanism de reglaj sus-jos pentru scaunul din dreapta ?
ender80
Ms pt. promptitudine. Am sa ma mai gandesc la oferta ta si daca ma hotarasc sa le cumpar te contactez. Pana atunci bafta la vanzare
lambda_dryver
Salut!

Ai si exterior? M-ar interesa capacelul de la manerul usii stanga-fata, cel care acopera locul pentru cheie. Astept un mesaj privat. Multumesc anticipat!

LD.
marius75
Ai cumva capacul de la aripa stinga fata,cel rotund ,pe unde se umbla la far.
Andrei cel suparat
QUOTE(marius75 @ 13 Oct 2010, 19:54)
Ai cumva capacul de la aripa stinga fata,cel rotund ,pe unde se umbla la far.
*


Nu am capacul ala, am si eu unul lipsa, daca gasesti undeva, te rog ia doua, unul si pentru mine !
marius75
mai caut
Andrei cel suparat
Haideti, va astept !
Andrei cel suparat
De vanzare inca !
Andrei cel suparat
Daca nu v-ati grabit ! Ati pierdut panourile de usi : s-au dat !
Ramane tot restul - va repet : toate preturile sunt negociabile !
Andrei cel suparat
Mai sunt urmatoarele :

1. Pereche de scaune fata, tapiterie textila ( vezi foto ), cu airbaguri intacte si mecanismele in stare buna, pret 300 RON.
2. Volan fara piele, bun pentu dat la meserias pentru imbracat in piele, pret 100 RON.
3. Nuca schimbator de viteze imbracata in piele, pret 75 RON.
4. Manere interioare de usa, 2 stanga si 2 dreapta, pret 50 RON bucata.
5. Comutator pentru geamurile electrice de la usa soferului, toate cu impuls ( Megane II.1 ), pret 150 RON.
6. Comutator pentru geamurile electrice de la usile spate, cu impuls, pret 80 RON.
7. Buton pentru oglinzi electrice, pret 75 RON.

NEGOCIABIL !
remus_vanea
pretensioner centura pasager, cel de la scaunul din dreapta. Si un torpedou pe negru, daca ai.
remus_vanea
Mocheta spate porbagaj ai? stare si pret.
Andrei cel suparat
QUOTE(remus_vanea @ 6 Nov 2010, 21:27)
pretensioner centura pasager, cel de la scaunul din dreapta. Si un torpedou pe negru, daca ai.
*



Regret, doar ce este trecut in ultima lista !
Andrei cel suparat
Deci :

1. Pereche de scaune fata, tapiterie textila ( vezi foto ), cu airbaguri intacte si mecanismele in stare buna, pret 300 RON.
2. Volan fara piele, bun pentu dat la meserias pentru imbracat in piele, pret 100 RON.
3. Manere interioare de usa, 2 stanga si 2 dreapta, pret 50 RON bucata.
4. Comutator pentru geamurile electrice de la usa soferului, toate cu impuls ( Megane II.1 ), pret 150 RON.
5. Comutator pentru geamurile electrice de la usile spate, cu impuls, pret 80 RON.
6. Buton pentru oglinzi electrice, pret 75 RON.

Negociabil, dupa cum am mai spus !
Andrei cel suparat
Doar pentru o saptamana :
Pereche de scaune fata, tapiterie textila ( vezi foto ), cu airbaguri intacte si mecanismele in stare buna, pret 250 RON.
Va repet : chiar nu vrea nimeni mecanism sus-jos pentru scaunul din dreapta ?
Numai airbag-urile, daca le cautati separat, sunt mai scumpe !

user posted image
Andrei cel suparat
Ambele pretensionere s-au dat, restul din lista sunt valabile si negociabile ca pret.
Alte piese nu am, n-am dezmembrat nicio masina !
Ryk
motoras stegatoare pentru megane 2.1?
Andrei cel suparat
@ Ryk : Deci, quote : Alte piese nu am, n-am dezmembrat nicio masina !
vastangiul
salut ai butuc usa sofer si cheie de la cartela ???
Andrei cel suparat
@vastangiul : cititi, va rog ce am scris mai sus, in decursul aceleiasi zile, sau, mai detailat, postul #32.
Nu ma deranjeaza sa-mi cereti ce aveti nevoie, chiar si presuri sau vopsea auto, dar ocupam forumu' degeaba !
georgebix
un pret pentru toate butoanele de la geamuri
me_weno
Scaunele vin cu airbaguri sub ele? Daca da, ce pret pentru cele 2 airbaguri?
maximus78
Ofer 250 ron pe scaunele fata daca le mai ai si-mi dai volanul bonus smile.gif .

Lasa si tu un nr de telefon te rog.
boly76
salut poti sa-mi dai dimensiunile comutatoarelor(L,l,h)?
mersi
maximus78
Hai cu nr de tel sa cumpar scaunele.

Merci.
Andrei cel suparat
@georgebix : mai am doar buton de la sofer si un singur buton spate, al doilea buton spate a plecat cu fetele de usi ! Pret special valabil 3 zile : ambele 200 RON !

@maximus78 : ai PM !

23 Nov 2010, 11:04:
Volanul a plecat !
Restul este inca valabil !
georgebix
buton sofer? toata consola sau numai un buton?
Andrei cel suparat
@georgebix : n-as vrea sa intru prea mult in detalii - buton inseamna ansamblul ala de pe usa soferului. Daca detailam la nivel de buton, arculetz, parghie, rama,bec, ...si ce-or mai fi pe acolo, nu ajungem nicaieri !
Deci, e ca in poza : un "buton" de pe usa soferului si un "buton" de pe o usa din spate !
georgebix
e ok.trimite-mi nr de telefon prin mail sa ne intalnim george38bix@yahoo.com
Andrei cel suparat
Sunt plecat din Buc. pentru saptamana asta - revin in weekend si discutam !
cristixxxlog
salut. stergator spate megane 2.1 bicorp ai?
emblema hayon bicorp (rombul)?
multumesc
Andrei cel suparat
valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.