Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Conducta compresor-vaporizator AC Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mandgeo
Este vorba de conducta groasa, de joasa presiune de la instalatia de aer conditionat de pe Logan (in cazul meu 1.5dci), aia cu galusca/filtru pe ea.

Codul reperului ar fi 6001548174 DIS82, dar nu sunt sigur.

Astept oferte.

mandgeo pe YM (preferabil fara ADD) sau PM aici.


LE. Am uitat sa precizez. Am gasit aici, seamana cu ce-mi trebuie mie, dar oamenii nu sunt in stare sa faca o verificare in plus si sa-mi confirme daca se potriveste sau nu la masina mea. In lista de compatibilitati nu se regaseste si golanu meu.

Poate cineva sa-mi confirme daca acel cod este corect?
mandgeo
Up. Deja am aflat de la reprezentantii Dacia doua coduri diferite. smile.gif)
Sooky
230 de lei, daca vrei dai pm
adi suciu
salut,am eu ,pret 100 lei
mandgeo
Bre, da' nu se nimereste nimeni de prin Bucuresti?

@adi suciu...o sa ai pm
mandgeo
up

Daca aveti o propunere, astept sa imi trimiteti mesajul pe PM, iar acel mesaj sa contina toate detaliile utile, chiar si pe cele inutile.
mandgeo
up
mandgeo
up
mandgeo
up
mandgeo
up
mandgeo
up
mandgeo
up
mandgeo
up
mandgeo
up
mandgeo
up
mandgeo
up
mandgeo
up
mandgeo
up
mandgeo
up
mandgeo
up
adrianrizescu
vad ca esti din Buc Mergi in targ la Vitan si le iei noi de la magazin duminica mai vin si pe la tarabe cu ele am vazut eu acum 2 luni .. cred ca nu le au terminat
mandgeo
Merci pt sfat. Am fost in Vitan. La tarabe nu am gasit. Alea de la magazin, dupa ce ca nu sunt de cine stie ce origine, mai sunt si la aproape acelasi pret ca la Dacia.

Deocamdata am facut o improvizatie, dar nu am avut cand si unde sa testez eficienta. Daca nu functioneaza carpeala, o sa iau de la dezmembrari. Acolo am gasit cel mai convenabil.

mandgeo
up
mandgeo
up
mandgeo
up
mandgeo
up
mandgeo
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.