Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Diverse statii radio CB (tir)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
andreiu21
Vand urmatoarele lucruri:

Statie radio CB in 27Mhz Midland Alan 18 cu Microfon cu Ecou si preamplificare. Statiea are putere de emisie 4W, functie de PA, mod de lucru AM si FM. Functioneaza perfect.
Pret: 270 Lei
user posted image








Statie radio CB in 27Mhz DNT Contact2. Statia are dimensiuni foarte reduse, putere de emisie 4W, mod de lucru FM, 40 canale, comenzi pentru schimbarea canalelor direct pe microfon. Functioneaza perfect!
Pret: 210 Lei
user posted image








Statie radio CB in 27Mhz Maas+Schon, este practic o copie nemteasca dupa President Taylor. Are microfon cu preamplificare, putere de emisie 4W, moduri de lucru AM si FM. Functioneaza perfect!
Pret: 210 Lei
user posted image








Statie radio CB in 27Mhz Stabo XM4012n. Statia are microfon President, are putere de emisie 4W, moduri de lucru AM si FM, functie de reducere a zgomotelor produse de eventualele tensiuni parazitare din instalatia electrica a masinii. Functioneaza perfect!
Pret: 180 Lei
user posted image




La cerere pot realiza operatiea de marire a puterii de emisie a statiilor, puterea poate fi dusa in general de la 4W pana la cel mult 8-9W Dar nu se poate garanta ce putere va avea pana dupa modificare.
Livrarea se va face personal in Oradea iar in tara se va face prin posta romana sau alt curier, pe cheltuiala clientului.
Prin Posta Romana costul transportului se incadreaza in general in suma de 10 Lei.
Toate preturile sunt usor negociabile.

Contact:
Tel.: 0723.829.610
e-Mail1: pop_andreiu21@yahoo.com
e-Mail2: popandreiu21@gmail.com
De asemenea voi incerca raspund cat mai repede si pe forum.
andreiu21
Sus!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.