Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] instalatie GPL landi-dacie carburatie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bashtalu
salutare,

pe o dacia break am o instalatie de gaz landi din 2003, trecuta in cartea masinii. vreau sa o dau jos, nu mai folosesc gazul de ceva vreme

propunerea mea este asa: o voi da unei persoane cu conditia ca sa achite factura la un service pentru demontarea ei de pe masina mea. in rest nu am alte pretentii financiare, cat spune mecanicul de la service ca ma costa demontatul ei de pe masina, atat face instalatia

nu stiu nimic despre actele instalatiei in sine, ma voi interesa


minusuri-nu indica nivelul de gaz din butelie-problema electrica, nu cunosc rezolvarea; nu i s-a facut revizii, nu cunosc starea plamanelui sau ce componente mai sunt pe acolo


daca este cineva interesat, sa dea de veste

nu este graba, oricum trebuie sa fac rost de un carburator ca al meu este gaurit, intra furtunul de gaz in el


multumesc,
bashtalu
up
gabi11sig
vreau eu butelia.
gabi11sig
ITI DAU EU CARBURATORUL
bashtalu
este deja cineva in asteptare
bashtalu
up
marius.tt
sal, ti-am mai scris si in pm ,am mai demontat si alte inst de gpl, iti montez si un carburator de la mine ....vrei?
bashtalu
salut,

scuze de raspunsul intarziat, fara nici o suparare dar momentan e rezervata pt un alt user iar demontarea o voi face doar in service

multumesc de intelegere
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.