Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] LAGUNA II
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alinushy
Cumpar Renault Laguna II, an fab 2001 - 2004, benzina sau diesel, pana in 2000 cmc, de preferat inscrisa, astept oferte la preturi reale aici sau la primaru007@yahoo.com, ca si dotari minime climatronic smile.gif
alinushy
uupp
Florin_A4
Ia vezi daca e ok: http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=171077&hl=
alinushy
frumoasa masina, dar nu ms
alinushy
up
alinushy
up
alinushy
uupp
alinushy
caut numai variantele de 2000 cmc benzina
alinushy
up
alinushy
up
costin.sandu8
Salut. Am vazut anuntul tau si m-ai pus pe ganduri. Eu am exact laguna de 2.0 l 16v Privilege din 2002, 76000 km parcursi, cumparata de noua de la reprezentanta Brasov. Dotari:ABS, ESP, AFU ( asistenta la franarea de urgenta), computer de bord cu sinteza vocala ( limba engleza), dublu climatronic, tapiterie integrala de piele, radio cd, magazie 6 cd-uri, proiectoare de ceata, keyless entry ( acces in masina doar punand mana pe oricare din clantele masinii), senzori de parcare, senzor de ploaie, torpedou ventilat, oglinzi incalzite + reglabile si rabatabile electric, oglinda interioara cu efect antiorbire, suport lombar scaun sofer, jante aluminiu.
Pret 8000 euro
In luna iunie, am pregatit-o pentru concediu in Germania si am luat masina de la cap la coada si am schimbat piese de 3000 euro ( nu exagerez). Recunosc ca in afara de ulei, filtre si distributie nu era nevoie, dar nu ma gandisem sa o dau. Am facut in primul rand distributia ( CONTITECH),pompa de apa, schimb de ulei ( MOBIL 1), filtru de ulei (MANN), filtru de aer ( MANN), filtru de benzina ( MAHLE), bujii ( NGK), schimb lichid de racire, schimb lichid de frana ( TRW), schimb ulei cutie de viteze ( MOBIL 1), fulie arbore cotit ( RENAULT), curea accesorii ( CONTI), bucsi bara stabilizatoare ( FEBI), schimb freon instalatie de aer conditionat, amortizoare fata gaz ( KYB EXCEL-G), amortizoare spate gaz ( GAS-A-JUST), cauciucuri vara 205/60 r16 indice de viteza V ( YOKOHAMA C-DRIVE 914 RON/BUCATA), placute de frana fata/ spate ( TRW), discuri de frana spate si rulmenti spate ( TRW 1200 RON). Benzina folosita TOP 99.
alinushy
salut, nu contest dotarile, starea tehnica/optica sau pretul pieselor puse pe masina, dar pretul cerut de tine este exagerat de mare, cu alte cuvinte daca esti dispus sa MAI SCAZI din pret pune te rog niste poze si ceva date de contact, sau trimite-le pe mail la primaru007@yahoo.com , bafta
alinushy
deci.. up
alinushy
up
alinushy
up
crysti_dcm
IA VEZI ASTA LAGUNA 2 ANUL 2004 DIESEL 1900 110 CAI .OPTIUNI
DUBLU CLIMATRONIK,PILOT AUTOMAT,JANTE ALIAJ ,4 GEAMURI ELECTRICE, OGLINZI ELECTRICE INCALZITE,INCHIDERE CENTRALIZATA ,10 AIRBAGURI.RADIO CD CU COMENZI VOLAN,SENZORI PRESIUNE ROTI,SERVO DIRECTIE,COMPUTER BORD,PROIECTOARE CEATA,ELERON ORIGINAL RENAULT,ABS,ESP,AFU,CUTIE 6+1.
KM 140 000.FOARTE INGRIJITA MASINA DE NEFUMATOR.
PRET 5800 EURO NEGOCIABIL.

12 Oct 2010, 20:59:
../
alinushy
salut, frumoasa masina, dar cum am spus mai sus caut numai variantele de 2000 cmc benzina
wolf_ciprian
varianta st(break) te intereseaza?
alinushy
poze, dotari, ce motor...
wolf_ciprian
iti fac maine poza cu masina si iti spun detalii,ca motor este benz 2000.16v,134 cai
alinushy
up
alinushy
up
alinushy
se poate inchide, am cumparat 168.gif
rue
pai spune ce si cum si cu cat!
alinushy
2002, 2000 cmc benzina, privilege, 2 proprietari pe carte, luata de la proprietar, 3450 eur, necesita: amortizoare spate, distributie si mecanica dreapta fata
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.