Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Honda Civic Type-R FN2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
blondish
Am un prieten care isi vinde masinuta. Daca este cineva interesat am sa va rog sa-l contactati la datele de contact de la sfarsitul anuntului. Ms


Masina la ultima testare dyno a scos 237Cp...am fisa de dyno listata.

Honda Civic Type-R FN2 2.0 i-VTEC
An fabricatie: aprilie 2007
Kilometri: 45.000
Capacitate cilindrică: 1998 cc
Număr de locuri: 4
Număr de uși: Două sau trei Uși
Clasă de poluare: Euro 4
Climatizare: Aer condiționat automat
Nume culoare producător: Milano Red
Tapițerie: Alcantara
ABS, ESP, Faruri cu xenon, Geamuri electrice, Închidere centralizată, Jante de aliaj, Manual de service, Regulator de viteză, , Servodirecție , Airbag-uri față, lateral și altele

Masina este impecabila atat optic cat si tehnic. Are reviziile facute la fiecare 8000km, toate au fost facute la Asko, s-a folosit numai ulei de cea mai buna calitate (Motul 300V 5w40) si numai benzina Rompetrol Alto101 sau Petrom99.
Tocmai i s-a facut la ASKO verificarea (cea cu 40 de repere) si nu a avut absolut nici cea mai mica problema, nici macar o bucsa in 40.000km.

Modificari:
Cold Air Intake - Injen
Cat-Back - HKS
Manifold - CPL Racing
Ambreaj OEM - Exedy
LSD - Quaife
Quick Shifter - Mugen
ECU - Hondata
Knob - Blox Racing
Placute de frana - Ferodo DS2500
Bari Rigidizare fata-spate - OMP
Anvelope - Yokohama Parada Spec 2
Jante - OZ Ultraleggera Matt Black 8kg/buc
DVD 2DIN - JVC
Boxe - DLS
Woofer - Focal

Oricine o sa vada masina si o sa mearga putin cu ea garantat o sa se indragosteasca pe loc.


Pretul: 19500E cu toate modificarile de mai sus
Exista posibilitatea sa dau jos toate piesele aftermarket si sa le pun pe cele stock si pretul scade la 17.500E

Mai exista posibilitatea unei Preluari de leasing. Mai sunt 12 rate, echivalente la 5000E.
Daca cineva doreste o preluare de leasing eu vreau pe ea 15.000E cu toate piesele aftermarket sau 13.500 fara piesele sus mentionate.


Date de contact:
Silviu Romaniuc - 0722.96.96.96
silviu@mobshop.ro
Ym: silviuromaniuc
strumfuadi
S'a vandut ieri.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.