Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Problema kmetraj
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
Costy2000
salut am schimbat discul de ambriaj daca tot am dat cutia jos am vrut sa imi fac si kmetrajul sa mearga ca nu mergea si am cumparat pinion din cutie cablu am montat tot la loc si nu merge este decalibrat pininul gaura din interiorul lui si el se invarte dar cablul nu il actioneaza vreau si eu o idee ca sa ii fac ca sa mearga ca am schibat si cablu dar degeaba au mai fost si noi si cine ma poate ajuta si pe mine cu o idee ii sunt foarte recunoscator smile.gif biggrin.gif
liviu05
scuze de off topic, TU NU AI INVATAT LA SCOALA SA COMPUI FRAZE, CU CAP SI COADA SI SEMNE DE PUNCTUATIE????
Costy2000
scuze am scris la repezeala sad.gif
deceneu32
QUOTE(Costy2000 @ 25 Sep 2010, 19:35)
scuze am scris la repezeala  sad.gif
*


Si acum cine te ,,repede''?Ca tot n-ai reusit sa scrii corect.Orice propozitie sau fraza incepe cu litera mare si se termina cu un semn de punctuatie:punct,trei puncte,semnul intrebarii etc.La tine lipsesc toate.
Recunoaste ca asa scrii tot timpul! smile.gif
Revenind la subiect:schimba si vitezometrul.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.