Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: siguranta arsa
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
kosmin90
rolleyes.gif sall as dorii sa imi spuneti si mie care este siguranta pentru bricheta din tabloul acela pt ca mi sa ars si nu stiu cum sa le incerc si daca imi puteti spune cum scot soclul acela de la bricheta va rog mult multumesc
bygy007
a 3 a siguranta de sus in jos , , bricheta o scoti pin fata dupa ce se desurubeaza o piulita in functie de model din spate
danut 69-71
QUOTE(kosmin90 @ 28 Sep 2010, 09:54)
rolleyes.gif sall as dorii sa imi spuneti si mie care este siguranta pentru bricheta din tabloul acela pt ca mi sa ars si nu stiu cum sa le incerc si daca imi puteti spune cum scot soclul acela de la bricheta va rog mult multumesc
*


Ai verificat sa nu fie firul de la plus ? in cazul in care siguranta este buna .
kosmin90
multumesc mult am rezolvat problema intradevar am avut siguranta arsa si cum nu mi-au putut sta mainile in loc ma-m pus si am desfacut si bricheta abia am prins firul in spate biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.