Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] FOLII OMOLOGATE RAR 99 RON ,FOLII STOPURI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
one_just_dany
Folii omologate rar de calitate foarte buna :groase,negru lucios ,protectie solara,strat antizgariere,protectie uv.
Contine :Certificat de omologare si conformitate RAR ,Holograma RAR , Timbre pentru geamuri,Instructiuni de montare.
Se pot monta acasa de oricine fara scule speciale.

Folii faruri si stopuri 40 ron set,
Folia fata cu omologare 60 ron
Folii de calitate fara omologare 50-60 ron.
Becuri de poziti fara eroare 45 ron set.
Xenoane la 240 ron set.

one_just_dany pt orice intrebari sau 0748405954

29 Sep 2010, 18:20:
pentru poze sau informatii one_just dany, am si perdele pentru luneta,
ionutblv
foliile pe faruri sunt omologate?
cu ce ma ajuta folia , daca obtureaza vizibilitatea?
bolidu
Cum arata un certificat de omologare dasta de-al tau ?
umbra_ta71
ce perdele pt. luneta ?!... pret ? ... foto
daca le si lipesti pe stopuri vreau si eu un set folii
(am un Logan facelift... zona Bucuresti)
one_just_dany
Omologarea o pot arata la web,nu as scanao ca sa nu se faca copi dar oricine vrea sa vada o arat la web id one_just_dany
alindrgn
faci o poza cu ceva pus pe o parte a omologarii si dintr-un unghi inclinat si nu se copiaza.

p.s. foliile nu mai sunt omologate pe drept daca nu ai stampila de la service autorizat. asa ca poti sa te speli pe cap cu toate timbrele tale si hartoagele. daca cumpara cineva, sa mearga la un service autorizat ca o monteaza contra unui pret modic.
one_just_dany
Faruri tuning pentru logan 420 ron cu leduri incluse
Pedea geamuri
trusa medicala
TAvita porpagaj MATIZ
Becuri tip xenon
Instalati xenon
Leduri
Aparatori noroi logan


alte detalii one_just_dany la monator e specificat persoana fizica sau autorizata ,sunt singurele valabile cu persoana fizica la montato.se poate verifica la rar nr de omologare 2873
alindrgn
omologarea e ok. daca montajul se face intr-un service autorizat care sa puna stampila pe certificatul de conformitate folia este in regula. pretul nu este unul bun, ci foarte bun.

senzorii de parcare la ce pret sunt?
one_just_dany
la 135 ron senzori de parcare,
Folile sunt profesionale si de calitate foarte buna cu protectie solara ,strat antizgariere,prot uv ,efect antistatic .de autorizatie te asigur eu ca nu e nici o problema cu montatoru pentru ca direct pe autorizatie este specificat ca pot fi montate de persoana fizica sau autorizata ,am facut raru la masina mea cu numele trecut pe ea saptamana trecuta si nu e nici o problema chiar mam interesat pe tema asta,oricum nare rost so lungim cu chestea asta eu iti spun din cunoastere si experienta si ma refer strict al omologarile asta si nu la celelalt de la llumar .

Pretul este foarte bun si calitatea foarte buna.
orice detalii one_just_dany

<span class='edit'>1 Oct 2010, 10:37:</span>
Fac si dungi auto ,nu se dezlipesc la wap sunt speiale pentri capote plafon...

1 Oct 2010, 13:27:
0748405954 pt informatii
ms_ervin
QUOTE(one_just_dany @ 30 Sep 2010, 14:36)
Pedea geamuri
*


poti pune o poza?
one_just_dany
nam poza cu ea desfacuta ,am poza cu ea la cutie/.

3 Oct 2010, 10:18:
Folii auto profesionale omologate rar de calitate ireprosabila la cel mai bun pret 99 ron ,cu autorizatie ,timbre, holograma rar,certificat de conformitate si omologare rar stampilat si semnat.
Folii stopuri 40 ron set
one_just_dany
n

5 Oct 2010, 15:33:
poze noi

folii omologate 100 ron
folii stopuri 40 ron
xenoane 240 ron GERMANY

0748405954 one_just_dany
one_just_dany
vand si sprei de vopsit stopuri 35 ron
one_just_dany
sprei vopsit etriere, foliui omologate
folii stopuri 40 ron
folii faruri 40 ron
marius75
sprei vopsit etriere-pret?
one_just_dany
40 ron sprei special etriere

10 Oct 2010, 18:03:
folii albastre galbene sau rosii pentru proiectoare toate nuante deschise si schimba culoarea becului in albastru xenon ,galben ceata sau rosu deschis .

rosie se folosesdte si al stopuri matuite,decolorate
stanyc2003
folia pt stopuri (ma refer la folia neagra) este de mai multe feluri? ma refer la transparentza!
one_just_dany
da mai deshise medi si inchise

<span class='edit'>14 Oct 2010, 16:13:</span>
xenoane la 160 ron pret de importator h1 si h7
folie albastru xenon pt proiectoare vedeti in poza
leduri xenon

14 Oct 2010, 21:26:
ai pm pt stopuri
miaghy
de unde esti ? folie pt stopuri rosie ai ? folie fata geamuri cea mai inchisa cat ai ?
one_just_dany
am folie rosie stopuri ,omologarea fa\ta e de 30 dar poti pune f de 50 %
miaghy
te ocupi si cu montaj geamuri fata ?
one_just_dany
SUNT DIN ALBA,DACA ERAI DE AICI LE MONTAM ASA TI LE POT TRIMITE,LE POTI MONTA SI TU,SE TAIE DUPA GEAM PE EXTERIOR SI SE MONT PE INT INTRA CAM 1,7 M LA O MASINA FATA DACA VREI FATA CU AUTORIZATIE E 60 RON SI ITI DAU 5 METRI CA SA AI DACA GRESESTI,DE PUS E SIMPLU IMPOSIBIL SA NU PUI DIN 5 M 2 GEAMURI
Renawlt
as vrea si eu pt stopuri pt un ford fiesta in 4 usi 2005 .. cat ma costa si prin ce le trimiti .. ?
one_just_dany
40 ron trimit prin posta sau curier. add one_just_dany imi spui ce nuanta si le trimit,ajung in 2 zile prin posta ce pun luni aj miercuri
jeepers
Salut. ma intereseaza pretul pt folie geam spate si luneta pt un golf 4.La e pret se ridica cu tot cu transport. sunt din cluj.ms
one_just_dany
110 cu transport folie autorizatie
one_just_dany
xenoane si de la welldone firma care face instalatile de xenon de fabrica pt audi si alte marci renumite cu o calitate exceptionala si rata de defectiune de 0.05 % in 2 ani. super pret 350 ron kitul complet ,pretul este cel mai bun iar calitate ireprosabila,garantie 1 an pe balasturi si becuri .
90mat
Salut.
Ma intereseaza si pe mine niste folie ptr. geamurile spate.
Poti sa-mi spui ce tip de folie ai, culori si transparenta?
Ma intereseaza si folie ptr. proiectoare dar nu am vazut pret la ea.
Multumesc anticipat si astept raspuns.
one_just_dany
folie geamuri 100 ron folie proiectoare 30 ron, dami un add one_just_dany sau 0748405954 sui vb mai detaliat
one_just_dany
magazinul meu aicic http://magazine.okazii.ro/one-just-dany
one_just_dany
folii omologate de la 85 ron-100 -120....
kituri xenon de la 150 ron
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.