Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] consola solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
nenestean
din doua console....una de solenza si una de laguna, am facut una singura pt solenza, dar cu cotiera....
am integrat butoane pt geamuri fata, buton blocat usile si pt bricheta e doar locul facut, nu am bricheta.
dupa ce am pus separat la fiecare usa cate un buton pt geam, am renuntat si la cotiera.....pt ca nu era terminata, si ar mai fi nevoie de un strat de chit, finisata si vopsita.
consola cu cotiera o dau la schimb pt o consola de solenza fara gauri pt butoane sau nimic atlceva.
in plus pt butoanele de la geamuri ce au loc in consola(sunt butoane de logan de spate) si cu butonu de la inchidere centralizata(la acesta am si mufa cu fire) aceste 3 butoane costa 60 de lei.


sa fie clar, consola e asa cum se vede in poze, adica este neterminata !!!
nenestean
up smile.gif

9 Oct 2010, 19:22:
up smile.gif
ghitza
asa vrea daca si ar merge sa o plantez la mine in berlina dar nmu am la schimb cum vreo tu zi un [pret la ea
nenestean
60 de lei butoanele sunt in primul rand iar o alta consola de solenza o iau cu 50 de lei de la dezmembrari.
110 lei si iti platesc eu transportul(care va fi in jur de 20)
dar sa te hotarasti repede,
sunt plecat la facultate in alt oras, iar acasa vin o data pe saptamana.


(am uitat sa precizez, ca are in cotiera in spate , scrumiera pt pasagerii din spate.)
nenestean
up:)

16 Oct 2010, 20:55:
up biggrin.gif
nenestean
up smile.gif
nenestean
up up up biggrin.gif
nenestean
up smile.gif
nenestean
uuuup !!!
schimb pe schimb !!!
consola de solenza cu cotiera (neterminata) cu o consola de solenza fara gauri sau nimic altceva.....asa cum e de la mama ei smile.gif
nenestean
up smile.gif
nenestean
up :-w
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.