Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 2 anvelope Dunlop R15
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Sniperassault
Vand 2 anvelope 195/65 R15 Dunlop Sp Winter Sport M3
Nu au fost folosite decat iarna trecuta , nu au nici un fel de taietura/petec etc , inca au dungile de vopsea pe ele.

Pret 370 de lei /ambele adica 50% din valoarea lor de noua.

Tel 0721.391.959 pentru contact sunati , este singura modalitate de a va raspunde rapid.
Sniperassault
up !
ionutblv
le dai cu 300 lei?
se poate niste poze?
clr
N-ar strica si-o locatie.
banderas_232003
Offtopic:
Valeu ce pret, sunt 230 lei bucata noi cele Wintersport 3D (anvelopeiarna.ro), care sunt ca model mai noi si ca performante mai bun.
Ontopic: ofer 230 lei, fix cat una noua.
Sniperassault
Te-as ruga frumos sa nu ma mai "hartuiesti" pe toate forumurile pe unde ma prinzi , inclusiv la telefon .
Pretul unei anvelope (la cei care aduc marfa din De) este de 371 lei (atasez link ). Au uzura specifica unei perioade de 3-4000 de km cat am mers iarna trecuta.

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?deta...=139&sowigan=Wi

Imi cer scuze daca se considera reclama ... doar ca m-am saturat de acest user care nu intelege limba romana. Am vorbit la telefon destul de clar ca nu le vand pe acesta suma !

Pentru poze lasa o adresa de mail aici sau pe privat...
Sniperassault
Up !
Sniperassault
Anvelopele au ajuns la user-ul "clr" (un om de calitate si cu bun simt ) si s-au vandut cu un pret decent . Se poate inchide , multumesc !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.