Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DEZMEMBREZ RENAULT MEGANE 1.2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adytzuady
vand piese din dezmembrare renault megane 1: tel0771992655
motor 400 euro;
cutie viteze 300 euro;
compresor aer conditionat 100 euro;
ceas bord cu CB 150 de lei;
maneta cb 100 ron
maneta semnalizare 50 ron
afisaj casetofon 70 ron;
centuri 150 lei buc;
usa stanga fata 600 ron;
usi spate 400 ron buc;
geamuri usi 100 ron buc
luneta 200 ron;
oglinda electrica sofer 130 ron;
bancheta integrala spate 100 ron, etc
Costi.88
Salut. Sunt interesat de capacul maciuliei de la schimbatorul de viteze. Poti pune o poza cu acesta, te rog ?
adytzuady
pozele cerute
cj98czh
adytzuady - planetara stanga .. cea scurta?
georgel_28
poti pune o poza cu ceasurile bord?cati km au?
adytzuady
planetara stanga 200 ron si tio aduc eu in cluj vineri daca vrei, ast raspuns, o sa revin cu foto pt ceasurile de bord au cam 160.000
sorin1983
De unde esti? E berlina masina? Ce culoare e?
adytzuady
foto ceasuri bord. masina e berlina culoare verde deschis ca cea din foto, . sunt din suceava.
cj98czh
QUOTE(adytzuady @ 6 Oct 2010, 12:35)
planetara stanga 200 ron si tio aduc eu in cluj vineri daca vrei, ast raspuns, o sa revin cu foto pt ceasurile de bord au cam 160.000
*




Ar fi foarte bine.

Masoara-mi te rog partea exterioara a planetarei ... cea care intra in fuzeta ... cat are in diamtetru? ma intereseaza sa fie masurata partea cu caneluri ..

Da-mi un numar de telefon ... cel afisat are prea multe cifre biggrin.gif
sorin1983
stop stanga de pe portbagaj?
adytzuady
nr de tel este corect .il mai scriu o data 0771992655

stop stanga si dreapta portbagaj nu mai am
georgel_28
daca sunt functionale ceasurile le iau eu!ti-am trimis email cu datele personale!
Marian.Baloi
Va rog sa-mi spuneti si mie un pret pt. maciulia de la schimbatorul de viteze si pt. proiectoare.
adytzuady
schimbatorul de viteze intreg nu doar maciuca la 100 ron, iar ceasurile sau dat astazi, iar pt cel care mio scris pe privat ady si nu mmai stiu cum ca il am sters din greseala cred k ma confunzi,dami adresa ta mail sa iti pot raspunde, ca nu am suficiente posturi aici sa pot raspunde pe privat.
b06fcn
Ma intereseaza proiector stanga fata, scuturile de sub bara fata (cate unul pe lateral si unul pe mijloc), usa stanga spate
adytzuady
proiector stanga nu mai am nici acele plasticuri doar usa stanga spate daca vrei. adiblu tiam spus k nu pot sa trimit mesaje pe privat lasami o adresa de mail daca vrei un raspuns.
Shafu
Salut,
Ai avut cumva boxe pe spate ca m-ar interesa capacele de plastic si de asemenea bancheta spate daca ii faci o poza sa vad ce model e . Multumesc!
Adresa este aceasi: laur_nico@yahoo.com
georgel_28
salut,azi am primit ceasurile,le-am instalat si functioneaza perfect.
RECOMAND! biggrin.gif
Numai bn!
edug
Salut. CApota la ce pret se vinde? Multumesc anticipat
adytzuady
shafu ti-am trimis mail ast raspuns iar pt edug o sa iti trimit maine o foto cu capota. Am pus foto cu maneta de cb si cea de semnalizare pt cine doreste la 150 ron amandoua iar cea de casetofon la 50 lei.
Shafu
Multumesc de mail, astept pozele cand poti!
oanadenisa
poze cu afisajul de la casetofon ?e tuner list sau update list
gxg50
Daca motorul este 1.6 16V , cat costa sonda Lambda din aval (dupa catalizator) ?
Scuze , vad ca este motor diesel.
adytzuady
shafu ti-am trimis pozele. edug lasa-mi o adresa de mail sa iti trimit poze cu capota pt oana denisa casetofonul era tunerlist si vorbeam de afisajul cel in care mai arata gradele si ora am pus foto cu el.
edug
Adresa me a de mail este eddie_state@yahoo.com. Multumesc anticipat
adytzuady
pt edug.ti-am trimis mail cu fotografiile.
marius2606
un pret pentru 2 jante tabla daca mai exista si sunt pe 15', et 43 si 6j.multumesc.
adytzuady
150 ron sau 4 la 300 ron
adytzuady
marius ai primit mail cu pozele.
adytzuady
up
edug
Multumesc pt pozele cu capota,dar nu cred ca se merita sa o mai indrept...Multumesc anticipat
adytzuady
ok
adytzuady
up
adytzuady
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.