Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]set 4 jante Curacao vopsite in culoare de RS
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
nicu rares
vand 4 jante Curacao in 16" vopsite ca la modelul Megane2 RS acel indigo-violet, sunt de pe masina mea care are 29000km si m-am saturat de ele si este mai mare deranjul de revopsit in alta nuanta.pret fix 210euro.
atentie jantele sunt folosite, amatorilor numai in Bucuresti le pot furniza, exclus deranj inutil si nemotivat, discutam pe PM alte detalii.
Cristi A
poze? defecte?
yuly_megan
un nr de tel sa vb
nicu rares
inainte de a fi vopsite le-am roluit odata sa fiu sincer ca sa nu munceasca degeaba vopsitorul dar nu era nimic, ca mi-a luat 130euro de vopsit si apoi mi-a mai facut si un set de jante rosii asa de bine arata ca sunt vopsite in camp electrostatic si doar lacul l-a dat clasic.sunt sablate oricum inainte de vopsire ca asa se procedeaza,pina vineri sunt ocupat putin dar vineri da-mi un tel:0723017588.
Daca nu esti multumit de cum arata iti recomand sa mai cauti altele mai frumoase si mai ieftine la un alt coleg de forum.
Cu bine
nicu rares
nicu rares
am adaugat foto la jante, mai ieftine poate la REMAT sud pot fi gasite

8 Oct 2010, 00:13:
si pentru alte detalii mai atasez foto.
marius2606
salut pun si eu o intrebare sper sa nu deranjez.un schimb te intereseaza? http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=183573&hl=, negociabil.
speedman
Capacelele de la roti, le mai ai?
Multumesc.
nicu rares
tel meu este deschis: 0723017588, dar am fost intr-o zona fara acoperire ieri.
Nu fac schimburi si cum am scris pretul este fix: 210euro=900ron ca oricum este aproape degeaba la banii astia, numai la SC Dancor SRL la ploiesti cer baietii aia 350euro pe niste jante identice ca model dar tavalite, nici macar cu anvelope pe ele.pe una ciobita rau cereau 100ron.m-am interesat atunci cand am facut pretul sa nu fiu aberant tinind cont ca sunt jante folosite dar nici pret de REMAT SUD pe 200ron, de aceea am pus si la anunt:exclus deranj inutil si nemotivat, cine le cumpara le pune pe masina nu le tine in casa ca portelanuri cum intreaba un baiat pe PM ca bate putin lumina intr-un colt pe o janta in poza si pare altfel.am facut pozele cu tel NOKIA 6680 si se vad cum se vad.astea sunt si nu mai au alte accesorii in plus.
nicu rares
vesti proaste s-au dat jantele gri-carbon, dar acum am altele Curasao de aceasta data vopsite in rosu cu anvelope de iarna Yokohama 205/55/16 cu protectie la talon, pret fix si ca de obicei nenegociabil 1350ron

14 Oct 2010, 00:22:
anexez foto la rotile de iarna pe care le dau la set complet inclusiv anvelope, ca de obicei exclus deranj inutil si nemotivat, nu dau anvelopele separat.rotile au circa 20000km, nu sunt noi, pretul este aproape gratis la banii astia.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.