Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] 4 x Jante tabla Megane II R15
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Fre33lancer
4 x Jante tabla Megane II R15 , prindere 4x100, eventual cu tot cu anvelope de iarna !

Nu ma intereseaza capacele si de preferabil sa fie in stare cat mai buna, fara indreptat la ciocan sau alte minunatii. rolleyes.gif

Nu ma intereseaza cele de LOGAN deoarece nu se potrivesc !!!!

contact : PM sau aici icon_mrgreen.gif
Fre33lancer
UP and away smile.gif
Fre33lancer
UP
Fre33lancer
hai sus hai sus hai sus
edug
Am eu 2 jante de aliaj Alessio R15 cu tot cu inelele de centrare,pe care le-am avut asta iarna pe masina din semnatura pe fata. Le vand pt ca stau degeaba si imi ocupa loc. Pretul este de 150 lei ambele. Estetic 8 din 10...Mecanic ....bat la 130-140 km\h.
frankcadillac
QUOTE(Fre33lancer @ 6 Oct 2010, 17:39)

Nu ma intereseaza cele de LOGAN deoarece nu se potrivesc !!!!



De ce nu se potrivesc tablele de Logan pe Megane? Intreb deoarece am ocazia sa fac un schimb si trebuie ca tablele mele sa ajunga pe un Megane 2.1.

Scuze pt. offtopic,

O seara buna!
Gusti78
Salut.
Cele de logan ating la etrieri.
Loganul are jante de et 50 si cele de megane au et 45
Sanatate:)
Fre33lancer
QUOTE(edug @ 12 Oct 2010, 19:17)
Am eu 2 jante de aliaj Alessio R15 cu tot cu inelele de centrare,pe care le-am avut asta iarna pe masina din semnatura  pe fata. Le vand pt ca stau degeaba si imi ocupa loc. Pretul este de 150 lei ambele. Estetic  8 din 10...Mecanic ....bat la 130-140 km\h.
*




Multumesc pentru oferta dar de aliaj am si eu si tocmai ca vreau sa trec strict la tabla pentru a scapa de probleme mecanice dupa fiecare iarna ( se indreapta mult mai usor unele de tabla ca cele de aliaj si la noi in tara cam este nevoie mad.gif )
Fre33lancer
UP
Fre33lancer
UP
Fre33lancer
UP
Fre33lancer
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.