Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristianrobert
cumpar solenza scala sau clima de la primul propietar pe carte, fara probleme sau rugina,stare perfecta exclus intermediari,cu urmatoarele dotari:aer,servo,geamuri electrice,airbag,alarma si inchidere centralizata.masina va fi testata la service foarte riguros deci daca are ceva de ascuns rog sa se abtina sa nu-mi iroseasca timpul.itp minim august 2011.pret informativ oferit 9000lei +\- in functie de stare si dotari.
tel 0723011332
cristianrobert
am gasit,se poate inchide ,multumesc.
Vladd
Ce ti-ai luat pana la urma ?
cristianrobert
o scala cu 50k impecabila de la prima propietara,o bijuterie de solenza .
cristianrobert
frate n-am vazut masina mai intretinuta si perfecta pana acum ,am luat o solenza mortala,propietera(prima) a facut la fiecare 10k reviziile numai la meridian de unde a si cumparat-o de nouaare dosar cu toate facturile +carte service cu istoricul,in august acum a schimbat distributia ,placute de frana ulei filtre o bieleta directie,pusa pe tester+incarcare freon,deci eu doar merg cu ea nu am ce sa-i schimb,este perfecta masina,mi-a pus dumnezeu mana in cap!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.