Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DVD auto 7inch
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
speedilegal
Produs nou. Se poate proba in Bucuresti. Camera marsarier gratuita. Pret fix!

900RON

# DVD/MPEG4/MP3/CD/CD-R/CD-RW Compatible
# Motorized Slide Down Detachable Front Panel
# Treble/Bass/Balance/Fader/Encoder
# Volume PLL Synthesizer Tuner
# Auto Store/Preset Scan
# AM/FM-MPX 2 Band Radio
# 30 Station Memory(18FM/12AM)
# Built In 7 Inch(16:9) Tft Color Monitor
# Touch Screen Control Operation
# Resolution: 1440x234 Pixels
# Brightness: 400nits
# On Screen Display Title, Time, Chapter,
# Subtitle & Angle
# Dolby Digital Coaxial Outputs
# PAL/NTSC Color System
# Anti-Shock Mechanism
# ESP Function
# LO/DX & ST/MO Selector
# Repeat/Intro/Random
# Clock Function
# Mute Control
# RCA Line Out
# Preset EQ
# Subwoofer Output
# Selectable View Angle
# A/V Input & A/V Output
# SD/MMC Card Slot
# Direct Connection Of Alternate
# Audio/Video Aux Line Input Jack(MP3/Ipod)
# Remote Control
# Rear Camera Output
# Parking Video Input
# RDS-EON
# USB Connector
# Bluetooth A2dp&Avrcp Support
# 11 Kinds Of Background Color
# 320 Watts (4 X 80w)
# Last Position Memory
# USA/Europe Frequency Switch
# Dimensions:7.24''W X 2.13''H X 6.69''D
speedilegal
up!
speedilegal
Up!
R19/16v
Ma inseala poza in dreptul butonului de volum?
speedilegal
Nu, nu va inseala poza.
Tipla nu sta foarte bine in locul acela. In orice caz eu testez toate produsele in casa pentru a nu avea defecte si fara a le desface sigiliul (la modelele care au).

Avem si doua bucati de 7inch "full motorized" 1.000RON/buc
speedilegal
Up!
ionutblv
pretul este okay avand in vedere cat ajunge in US.smile.gif
speedilegal
QUOTE(ionutblv @ 13 Oct 2010, 16:38)
pretul este okay avand in vedere cat ajunge in US.smile.gif
*



Mersi, este ok dar oamenii vad ca nu prea vor ecrane asa mari (stabile)... Sau poate criza... Inainte aveau priza mai buna la oameni.

De aceea il las la 860RON (NEDISCUTABIL)

<span class='edit'>14 Oct 2010, 16:33:</span>
850RON
bogo4all
apelati cu incredere... baiat foarte serios, am luat si eu de la el cateva scule...
speedilegal
QUOTE(bogo4all @ 15 Oct 2010, 16:44)
apelati cu incredere... baiat foarte serios, am luat si eu de la el cateva scule...
*



Mersi Bogo, e de folos camera? biggrin.gif
bogo4all
am dat dvd-ul.....
speedilegal
QUOTE(bogo4all @ 16 Oct 2010, 09:25)
am dat dvd-ul.....
*



smile.gif

**********
Astept ofertele voastre in continuare!
speedilegal
up!

18 Oct 2010, 12:38:
840RON. Unu mai am, nu-l ia nimeni? tongue.gif
speedilegal
Up!
lambda_dryver
Salut!

Spune-mi, te rog, se poate monta un adaptor ca sa functioneze si ecranul stock al masini+comenziile de pe volan, de pe un Megane 2 Sedan 2.1, cu TunerList?

Astept raspuns aici deoarece nu pot raspunde la PM-uri. Mersi anticipat!

LD.
speedilegal
Nu inteleg ce inseamna la Dvs ecran stock. Trebuie totusi sa renuntati la comenzile de pe volan pentru a avea un DVD auto (doar daca dvd-ul nu cumva are si aceasta optiune).
Dvs doriti probabil sa mearga si tunerlist-ul si comenzile dar si ecranul stock (care nu stiu ce e), iar acest lucru este mult prea complicat si necesita bani.
lambda_dryver
Imi cer scuze daca nu m-am exprimat cum trebuie...Prin "ecran stock" ma refer la afisajul cd-player-ului din fabrica, cel montat pe bord si pe care se afiseaza si temperatura, ceasul, data etc. Am vazut ca o parte de unitatile aftermarket (atat mp3, cat si dvd-uri) suporta adaptoare pentru comenzile de pe volan. Inteleg ca nu este cazul si al acestui model. Daca gresesc astept raspuns aici. Multumesc mult!

LD.
speedilegal
QUOTE(lambda_dryver @ 19 Oct 2010, 16:15)
Imi cer scuze daca nu m-am exprimat cum trebuie...Prin "ecran stock" ma refer la afisajul cd-player-ului din fabrica, cel montat pe bord si pe care se afiseaza si temperatura, ceasul, data etc. Am vazut ca o parte de unitatile aftermarket (atat mp3, cat si dvd-uri) suporta adaptoare pentru comenzile de pe volan. Inteleg ca nu este cazul si al acestui model. Daca gresesc astept raspuns aici. Multumesc mult!

LD.
*



Ati spus bine "o parte" pentru ca doar o mica parte suporta acest lucru, in frunte cu cele dedicate. Ati inteles corect, al meu anuleaza comenzile de pe volan.
Se poate face si ce vreti Dvs dar trebuie scos corespondentul volumului si lucruri mai complicate (si este cam scump).
lambda_dryver
Multumesc mult de raspunsul prompt! Din pacate, obisnuinta nu ma lasa sa renunt la comenzile de pe volan si sunt legat de acestea. Daca veti aduce vreodata modele de dvd-uri compatibile si cu acestea, v-as fi recunoscator daca m-ati anunta. Va urez bafta la vanzare!

Numai bine,
LD.
speedilegal
QUOTE(lambda_dryver @ 19 Oct 2010, 17:27)
Multumesc mult de raspunsul prompt! Din pacate, obisnuinta nu ma lasa sa renunt la comenzile de pe volan si sunt legat de acestea. Daca veti aduce vreodata modele de dvd-uri compatibile si cu acestea, v-as fi recunoscator daca m-ati anunta. Va urez bafta la vanzare!

Numai bine,
LD.
*



Multumesc si eu. Le aduc din afara Europei iar acolo am vazut mai multe modele, nici nu am stat sa ma uit prea bine la specificatii sa vad sa aiba si optiunea despre care vorbim.

lambda_dryver
In acest caz, se poate, cumva, sa aranjam o comanda speciala pentru un aparat care sa vina dotat si cu interfata speciala pentru a se monta pe Renault, pastrandu-se comenzile de pe volan si display-ul stock?

Astept raspuns. Multumesc anticipat!

LD.
c3h2o
cum se integreaza in bordul de la megane II ? exista rama adaptoare ?
speedilegal
QUOTE(c3h2o @ 19 Oct 2010, 21:44)
cum se integreaza in bordul de la megane II ? exista rama adaptoare ?
*



Puteti atasa o poza a bordului pentru a nu face vreo confunzie? rama se gaseste dar momentan nu vad rostul.
speedilegal
Up!
speedilegal
Vandut! Se poate inchide!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.