Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Clio Symbol
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
bozzo
Vand CLio Symbol 1.4l. 8V, Benzina
Fabricatie Mai 2007, 79.000 km, distributie schimbata la 62.000km, carte service (service facut la Renault) primul proprietar.
Dotari:
Geamuri electrice, servodirectie, AC manual, proiectoare, computer de bord, 2xairbaguri, oglinzi electrice si incalzite, CD-player.
Pret - 4500 euro negociabil happy.gif

0747.53.11.77 0722.83.38.10 Ionut
bozzo
Am uitat sa mentionez ca masina are ABS si comenzi pe volan.
Pentru cei care sunt cu adevarat interesati putem negocia destul de serios de la pretul initial.
bozzo
Up cu HAM-mobilul!
Nu e nimeni interesat de el? Vad cu nu s-a postat nici un coment nedumerire.gif
bozzo
UP!
bozzo
053.gif
bozzo
Sus cu HAM-mobilul biggrin.gif

18 Oct 2010, 12:30:
Noul Pret: 4400 euro, bineinteles negociabil si o negociere destul de serioasa. smile.gif
bozzo
Motivul vanzarii sunt de fapt 2, primul un upgrade, as vrea un motor de 1.6 16V, si al doilea, e posibil sa fie nevoie de avansul pentru un apartament.
Oricum daca nu reusesc sa o dau, nu-mi pare rau smile.gif
bozzo
Sus cu HAM-mobilul! wub.gif
bozzo
Sus cu HAM-mobilul, o masina care merita vazuta! wub.gif
bozzo
Renault Clio Symbol – fabricatie Mai 2007 79.000Km


• Motorizare Euro 4, 1390 cmc, 8 supape, 75CP, Injectie Multipunct, 4 Cilindri
• Emisii CO2 165 g/km
• Consum extraurban 6 l / 100 km; consum urban 8.5 l / 100 km
• Carte Service (service efectuat la Renault)
• Kit distributie + curea accesorii schimbate la 62.000 km
• Schimbat la 75.125 km: ulei Castrol 5W50, filtru ulei, aer si polen Mann
• Schimbat capete de bara si efectuat geometrie computerizata la 76.000 km
• Schimbat cauciucuri fata la 75.000 km
• Schimbat alternator si acumulator la 35.000 km
• Verificat instalatie aer conditionat si schimbat ulei la compresorul de aer conditionat la 75.800 km
• Verificat densitate antigel si electrolit + releu incarcare
• Vopsea Alb nemetalizat
• Dotari:
 ABS; Servodirectie; Proiectoare de ceata; Computer de bord; Imobilizator electronic; Scut protectie motor metalic; Radio CD cu 6 incinte acustice; Comenzi pe volan; Afisas LCD; Termometru exterior; Aer conditionat manual; Oglinzi electrice, reglabile si incalzite
 Airbaguri pasager si sofer; Volan reglabil pe inaltime; Scaun sofer reglabil pe inaltime; Sistem Isofix de prindere a scaunului copilului; Centuri fata reglabile pe inaltime, cu limitator de efort integrat; Centuri de siguranta spate cu prindere in 3 puncte; Tetiere fata reglabile in inaltime; 3 tetiere spate reglabile pe inaltime; Bancheta spate rabatabila 1/1; Buzunare de depozitare pe spatele scaunelor din fata
 Geamuri electrice fata; Inchidere centralizata cu telecomanda pe cheie; Geamuri si parbriz cu tenta
bozzo
Up, up, and away!
rainbow g
Am si eu una la fel dar bej auriu si cu clima. Pot sa spun ca e o masina exceptionala ! La mine e al doilea symbol . Am mai avut unul din 2001 , rosu sh. Sunt masini care tin cu casa , trainice si sigure. Eu ma gandesc s-o mai tin inca trei ani . Acum caut un megane break pt drumuri in tara.
bozzo
Ai dreptate, sunt masini foarte bune wub.gif
Eu vreau sa o vand pentru ca o sa-mi trb banii pentru un posibil avans la apartament, si mai folosesc masina lui taica-meu cand am nevoie. Dar daca nu reusesc sa o dau o pastrez, pentru ca pana acum masinuta chiar a tinut cu casa, in afara de consumabile nu prea a cerut nimic wink.gif Iar la capitolul tablaraie nu am ce sa-i reprosez.
Eu sunt multumit si de portbagaj, am destul loc pentru 4 rucsaci de 60 l si cand e nevoie pentru echipamentul de catarat. Masina o folosesc mai mult in afara Bucurestiului cand merg la munte smile.gif

25 Oct 2010, 16:17:
Update de pret 4350 euro negociabil
bozzo
Sus cu HAM-mobilul wink.gif
bozzo
Hmmm, nimeni nu pare a fi interesat de HAM-mobil?
Daca se poate nu m-ar deranja niste pareri despre pret, este prea mare? unsure.gif
bozzo
up.gif up.gif up.gif
frankcadillac
Unde se poate vedea masina? Imi puteti lasa un numar de telefon pe privat? Duminica sper sa ajung in Bucuresti si sa stau pana marti, asadar sunt interesat sa o vad live! smile.gif

O seara buna!
bozzo
frankcadillac ai PM.
Nu vei fi dezamagit de masina wink.gif

29 Oct 2010, 16:42:
Sus cu HAM-mobilul wink.gif aplauze.gif
bozzo
up.gif up.gif up.gif
bozzo
Update de pret, am facut o reducere mai mare din pretul initial
4200 euro negociabil

Postez si seria de caroserie, pentru cine doreste sa verifice la un concesionar Renault, daca masina a facut reviziile cu adevarat si daca a avut alte probleme.
VF1LB8K0537496565
In continuare astept parerile voatre daca vi se pare pretul mare smile.gif


2 Nov 2010, 17:45:
Sus cu HAM-mobilul!!!
(multumesc moderatorilor pentru ca au sters postul gresit) wink.gif
bozzo
Sus cu HAM-mobilul!
Chiar nu e nimeni interesat? Nu am primit nici o parere, e prea scumpa, nu arata bine, etc.
bozzo
4100 de euro negociabil wink.gif
Johnny91
Arata suuuper, si nici nu ceri mult pe ea.
Ti-as lua-o eu daca as avea bani... Dar presupun ca nu vrei tractorasul meu la schimb.
Un UP mare de la mine, sper sa o dai.
bozzo
Multumesc pentru apreciere smile.gif
Nu vreau sa fac schimb, incerc sa o dau de tot. E posibil sa am nevoie de bani pt casa.
bozzo
Sus cu HAM!
bozzo
up.gif up.gif up.gif up.gif up.gif up.gif up.gif
babalak_19
3300euro?
bozzo
Nu, e prea putin, mai bine o pastrez.
Oricum multumesc de oferta.
bozzo
In continuare oferta este valabila
4100 euro negociabil
bozzo
Up!
dandee
o Berlinuta din 1999 in perfecta stare (pt a te putea misca) + diferenta nu te ar interesa?
bozzo
Multumesc pentru oferta dar nu ma intereseaza, doaresc sa o vand si atat, folosesc masina lui taica-meu daca o vand.
bozzo
Sus cu HAM-mobilul!
Chiar nu e nimeni interesat? blink.gif
maximus78
In ce zona se poate vedea masina?

Un nr de tel daca se poate.
bozzo
Masina poate fi vazuta pe langa Liberty Center.
Sus cu HAM-mobilul wink.gif
bozzo
wub.gif
lily_efs_2000
Salut. Anvelope are de iarna si de vara - eventual dotul lor daca se poate? Este inclusa si statia CB? Pot oferi 3700 euro. Daca nu ai o oferta mai buna suna-ma la tel: 0740.43.19.86. O seara placuta.
bozzo
Salut,
Inca nu am cumparat cauciucuri de iarna pentru ea.
Cauciucurile de pe ea sunt din 2007, pe spate cele originale si pe fata i le-am schimbat prin primavara.
Statia si antena nu le dau impreuna cu masina.
bozzo
Sus cu HAM-mobilul!
bozzo
I-am schimbat bieletele de directie si bieletele antiruliu + efectuat geometrie.
Credeam ca troncane pe fata din cauza rulmentilor sau a flanselor de la amortizoare, insa rulmentii, amortizoarele si flansele acestora sunt in stare perfecta.
Maine se schimba sabotii si se strunjesc tamburii daca e necesar.
I-am pus cauciucuri de iarna, momentan doar pe fata (Fulda Montero 2)

4350 de euro negociabil
yceboi
sal,unde se poate vedea,un ultim pret?
bozzo
Ai PM wink.gif
bozzo
UP!
bozzo
Sus cu HAM! wink.gif
bozzo
Sus cu HAM-mobilul!
bozzo
UP!
bozzo
up.gif up.gif up.gif
vion
sa ai bafta la vanzare,am si eu una rosie 2006 pt familie este super masina, tu nu ceri mult dar nu se cauta,poti sa iei mesajul ca up
bozzo
Multumesc wink.gif
bozzo
Vand CLio Symbol 1.4l. 8V, Benzina
Fabricatie Mai 2007, 79.000 km, distributie schimbata la 62.000km, carte service (service facut la Renault) primul proprietar.
Dotari:
Geamuri electrice, servodirectie, ABS, AC manual, proiectoare, computer de bord, 2xairbaguri, oglinzi electrice si incalzite, CD-player, comenzi pe volan
• Motorizare Euro 4, 1390 cmc, 8 supape, 75CP, Injectie Multipunct, 4 Cilindri
• Emisii CO2 165 g/km
• Consum extraurban 6 l / 100 km; consum urban 8.5 l / 100 km
• Carte Service (service efectuat la Renault)
• Kit distributie + curea accesorii schimbate la 62.000 km
• Schimbat la 75.125 km: ulei Castrol 5W50, filtru ulei, aer si polen Mann
• Schimbat capete de bara si efectuat geometrie computerizata la 76.000 km
• Schimbat cauciucuri fata la 75.000 km
• Schimbat alternator si acumulator la 53.000 km
• Verificat instalatie aer conditionat si schimbat ulei la compresorul de aer conditionat la 75.800 km
• Verificat densitate antigel si electrolit + releu incarcare
• Vopsea Alb nemetalizat
Schimbat bielete antiruliu, bielete de directie, capete de bara + geometrie
Schimbat saboti spate
Cauciucuri de iarna Fulda Montero 2

Pret 4350 negociabil

0747.53.11.77 Ionut

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.