Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Skoda Octavia 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
vallyyy
Vand skoda octavia 2 ,2005 FULL ,proprietar in acte ,motor 1968 cm ( 140 cai),6 trepte, piele ,dublu climatronic ,sistem "follow me home",parktronic fata -spate,senzori ploaie lumini temperatura ,ABS ,ESP,cotiera fata -spate ,scaune incalzite,scaun sofer cu memorii,4 geamuri electrice ,oglinzi electrice incalzite ,xenon din fabrica,maxi dot,spalator faruri,KM REALI .....PRET 8650 euro NEGOCIABIL !!
C a t a l i n
FULL ai? FULL cu capace la roti...
vallyyy
Asa a fost luata de la ultimul proprietar
P.Dan
si navigatia FULL unde e?
cj98czh
Intrebare .... masina a facut taxi?
vallyyy
Masina NU A FACUT TAXI ,este a varului meu , nu ma pricep sa va zic ce inseamna full la skoda ,eu am scris ce mi-a dictat ....PRETUL ESTE NEGOCIABIL !!!!!!! SE ACCEPTA ORICE FEL DE TEST SERVICE /REPREZENTANTA!!!
andrey2003
Are multe dotari intr-adevar, dar pana la full mai are de mancat..

Spor la vanzare!! smile.gif
XMihai
Care e ultimul pret? variante? accepta?
rino
km reali?! .... da cati?
LUC1AN
QUOTE(rino @ 11 Oct 2010, 22:16)
km reali?! .... da cati?
*




177k vezi in prima poza.
chitsro
un schimb te ar interesa cu renault megane 1.5 dci 85 cp din 2007? 73 de k km ?
vallyyy
Pentru detalii,negocieri etc sunati la numarul 0724 33 66 73 - Marian
l_ewin
Din 2005 si are deja 177k? blush.gif
vallyyy
Masina a fost adusa din Germania , d-aia si zice ca sunt reali ,altfel ii dadea inapoi si tacea din gura wink.gif ....Daca doriti detalii sunati la nr afisat mai sus ,pentru ca eu nu sunt in masura sa va dau detalii majore despre ea , nu e a mea ,si nu ma pricep la skoda in niciun fel ....deci intrebarile le adresati lui direct la telefon...Multumesc de intelegere ! UP tongue.gif

15 Oct 2010, 11:00:
up
vallyyy
up ! pret negociabil
vallyyy
up - 7900 euro - ultimul pret NEDISCUTABIL
vallyyy
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.