Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Clio II Hatchback 1,4 16V
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
silviustel
Vand Renault Clio II bicorp, 1,4 16V 98 CP, benzina, fabricat mai 2002, adusa in tara in 2007, 119.000 Km, varianta in 3 usi si echipare EXTREME, trapa, geamuri electrice, ABS, 4 airbag-uri computer bord, xenon 6000K pe faza scurta, MP3 Alpine cu USB si adaptor pentru satelitul original de comanda al masinii, alarma cu telecomanda, arcuri sport mai joase cu 3,5 cm, amortizoare MonroeSensa-Trac, folosite un an (bonus dau si setul original de arcuri), jante aliaj vara cu cauciucuri Toyo Proxes T1R folosite exclusiv de mine cca 15000 km, si setul original de jante de aliaj, echipate cu cauciucuri de iarna.
Masina are distributia si pompa de apa schimbate de mine la 100.000 Km, cu kit original, ambreiajul schimbat la 115000 km, pivoti si capete de bara noi, saboti frana spate si placute fata schimbate recent (2-3000 km). Este impecabila tehnic si estetic. M-am hotarat sa o vand desi stiu ca pierd, insa am gasit alceva putin mai mare si diesel.
Ofer bonus un set original de bielete de directie pe care le-am cumparat dar nu a fost nevoie sa le inlocuiesc si inca niste piese de rezerva pe care nu mi le amintesc in acest moment.
Nu are A/C, are insa trapa.
Masina este vizonabila in Bucuresti, se poate vedea, testa, si desigur cumpara smile.gif. Este o masina robusta pentru oras, manevrabila, cu un consum decent si cu intretinere ieftina. Eu am tinut o evidenta stricta a tuturor reviziilor si eventualelor reparatii, am chitante, facturi, etc.
Mai multe detalii pe PM, aici sau la 0722.40.56.57.
Pretul este 3250 euro discret negociabil. In principiu nu vreau schimburi pentru ca am gasit ceva deja, insa nu exclud aceasta posibilitate cu conditia sa fie oferte de bun simt. De asemenea ma pot lipsi de comentarii inutile si de sfaturi pe care nu le solicit. Multumesc.
[attachmentid=1627663725] [attachmentid=1627663726] .[attachmentid=1627663727] [attachmentid=1627663728] [attachmentid=1627663729]

L.E.: ultima poza, cea cu interiorul este strict exemplicativa, am gasit-o undeva pe net, este identica cu a mea, numai ca a mea e si curata smile.gif.
cosmin_2300
A fost cumva lovita?
Eu stiu ca echiparea EXTREME avea standard Climatronic ....
silviustel
De cand e cu mine nimic serios, mici zgarieturi inevitabile in orasul asta. Cat despre clima asa a venit din fabrica, am toate actele originale si fisa ei de cand a fost ridicata din showroom, in Belgia.
silviustel
Up!
silviustel
Up!
silviustel
Up!
silviustel
Up!

20 Oct 2010, 17:33:
Sus!
silviustel
Sus! Pretul este negociabil.
silviustel
Sus!
silviustel
Sus!
silviustel
Sus! Pretul este negociabil.
silviustel
Up!
silviustel
Up. Negociabil.
silviustel
Sus.
silviustel
Up!
silviustel
Sus! Pretul este negociabil.
silviustel
3000 de euro negociabil.
silviustel
2900 impecabil.
zarra68
Frumos exemplar,pentru cine stie,masinuta poate!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.