Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] cauciucuri dunlop 155/70 r13
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
kalyyyyyy
Cauciucurile sunt Dunlop winter response dimensiunea 155 70 r 13. Au fost folosite 2 ierni, uzura o judecati voi din poze. Nu au galme sau alte defecte. Scuze de faptul ca sunt murdare.

Schimb cu cauciucuri de iarna, tot r13, de dimensiuni mai mari, mai exact inaltimea( de ex. 185/70, 175/80, minim 175/70), in stare decenta(sa nu fie tocite rau de tot si sa nu aiba galme sau sa fie ovalizate. Preferabil as dori 5 cauciucuri.

Obligatoriu schimbul trebuie sa aiba loc in Bucuresti.
alinworm
ce pret au? se pot monta pe jante de dacia 1310? ms
kalyyyyyy
Se pot monta si pe dacia (in prima faza au si fost montate pe dacia). As prefera sa le schimb pt. ca nu am timp sa caut alte cauciucuri, dar fa-mi o oferta si daca gasesc ceva repede ...
adrian.petrov
Buna ziua ,
Am o supernona si vreau un schimb cu doar doua cauciucuri, respectiv am disponibile 2 cauciucuri Matador 165/70/13 - cu ceva diferenta .
Cauciucurile sunt uzate 30-35 %, sunt tot din Bucuresti.
Eventual daca vrei sa vinzi doar doua cauciucuri, zi-mi un pret.
Cu respect, Adrian cheers.gif
kalyyyyyy
Am scris pe forum, minim 175/70 sau mai inalte.
Se schimba doar toate 4.
Inca nu le vand, decat daca primesc o oferta ok, si din banii respectivi sa fiu sigur ca imi iau alte 4 cauciucuri de minim 175/70 r 13 in stare buna.
kalyyyyyy
am gasit cauciucuri, o sa mut subiectul la sectiunea vanzari.Pretul va fi 250 ron.
Se poate inchide.
adrian.petrov
Salut,
Sunt din Bucuresti - ca tine- si daca le mai ai, ti le iau eu.
Care este ultimul pret sub care nu poti sa scazi.
Merci- o zi buna.
Adrian
adrian.petrov
Astept sa ma suni, vreau sa ti le iau pe toate 4 buc.
O zi buna incontinuare.
Adrian wink.gif
kalyyyyyy
Vandute.Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.