Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] Reproduc piese auto/moto
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
russelheim
Produc/reproduc(copiez) piese auto-moto din fibra de sticla sau fibra de carbon, imbrac orice piesa in fibra de carbon , fibra nu autocolant , construiesc incinte subwoofer (fibra de sticla) .
Pentru piesele/componentele ce urmeaza a fii reproduse am nevoie de piesa originala (cat de cat intregi , ex : carene ) ca sa pot face matrita .
Momentan nu am o lista de preturi ,preturile variaza in functie de marimea piesei si materialul folosit .(1mp fb de sticla- aprox 15 20 lei , 1mp fibra de carbon 45-50 euro , plus chimicale) . Vand si mouse pad-uri din fibra de carbon pret 99 ron .
Postati va rog o poza cu piesa in pricina ca sa imi fac o idee cam ce vreti .
Eu sunt din Constanta . Detalii aici pe forum , pm, sau mess russelheim
mariusd4
Poti posta o poza doua cu ceva realizari ? Asa sa ne facem o idee. Stima
russelheim
Salutare , nu am poze, am facut piese pentru mine acum 2 ani , nu m-am gandit atuncisa fac poze , o sa fac la viitoarele lucrari si o sa postez aici .Lucrarile le garantez , in cazul in care nu sunteti multumit se restituie banii . Toate cele bune .
george_scala_2004
salut,

bara spate solenza ? pret, calitate, etc.

stima,
russelheim
Salut . bara spate solenta din fibra de sticla ~ 50 de euro , bara iese ca noua , cu tot cu sistem de prindere pe interior , dureaza cam vreo 3 4 zile . . Nu am matrita pt bara de solenta, o sa am nevoie de original. Toate cele bune .
C a t a l i n
Vreau un mousepad circular, D=25cm, cat costa? Il pot ridica din CT dupa 1 noiembrie.
russelheim
Mouse pad circular D=25 cm din carbon este 99 ron . Toate cele bune
dizzy
O cutie, carcasa, etc poti face?
russelheim
Salut . Fac si cutie carcasa , doar sa imi arati un model , niste dimensiuni .
george_scala_2004
QUOTE(russelheim @ 13 Oct 2010, 10:51)
Salut . bara spate solenta din  fibra de sticla ~ 50 de euro , bara iese ca noua , cu tot cu sistem de prindere pe interior , dureaza cam vreo 3 4 zile . . Nu am matrita pt bara de solenta, o sa am nevoie de original. Toate cele bune .
*



pretul o.k....cu transportu' mai greu...da' se rezolva...daca nu scap anu' viitor de masina ma inscriu cu o bara... wink.gif
Iulikk
Pune un numar de telefon, sau trimite-mi pe mail un nr de telefon sa vorbim ceva. Este vorba despre un prag de clio 2 hatch.
russelheim
Nr de telefon pt cei interesati 0727675860

13 Oct 2010, 13:52:
@ george_scala_2004 - te servesc cu placere , cand ai nevoie ma contactezi. Salut
russelheim
up
andreis
Iti dau un PM poate se poate si un pret.
Racky
O bara de Clio Sport poti face ? Eventual modificata o bara de Clio in una asa de Clio Sport ? Daca da, cam ce costuri estimezi ? Ms
russelheim
salut . pentru bari nu am momentan suficient spatiu (pentru matrita) , pentru modificat vedem cum facem , posteaza o poza cu bara care o ai si cum vrei sa o modifici si discutam , sau intra pe mess - russelheim . Toate cele bune
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.