Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]4jante 15" tabla Originale Renault Megane2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
nicu rares
sunt originale si noi de Renault Megane2 4X100 15"si m-am plictisit de ele dupa prima saptamina de cand am cumparat masina, sunt pentru MEGANE2 SEDAN MANAGER 1.5dci si care au venit vopsite argintii la acea echipare cheala oferita de Renault, nici macar capace nu aveau.pret fix 160euro

14 Oct 2010, 17:10:
exclus deranj inutil si nemotivat si comentarii despre pret pe topicul meu, nu va convine nu va obositi sa raspundeti.
merqry
Nu comenteaza nimeni la pretul tau. Prost e ala care da nu ala care cere.....Dar tine cont ca la SERUS jante NOI de tabla pe 15 sunt 193 lei bucata si cele pe 16.. 230 de lei bucata


Asa ca multa bafta la vanzare

Ps: Si scrie frumos MADE IN FRANCE pe ele tongue.gif
M i h a i
QUOTE(nicu rares @ 14 Oct 2010, 18:08)
au venit vopsite argintii la acea echipare cheala oferita de Renault
*


poze?cum sa vina vopsite argintiu din fabrica?? blink.gif
skorpio_bog
asta este o mare caterinca. Cum sa vina vopsite argintiu jantele de tabla de megane 2 din fabrica? dar ce crezi ca e meganu? MCV? Jantele de tabla sunt negre toata ziua (exceptie vechiturile ruginite). Cat despre 160 de euro? fii serios, sunt aprox 200 ron noi la reprezentanta cum s-a mai zis, sau la dezmembrari se gasesc pana in 400 de ron set de 4 jante impecabile.
Catalinmodena
Nu are cum sa vina cu jante argintii din fabrica?Pana si echipare Prima avea capace!
99AIM
Am luat eu cu 200 ron de la dezmembrari de la o masina ce n-a rulat in Ro,n-au nici o indoitura,putina rugina pe spate dar o rezolv cu o perie de sarma pusa pe bormasina si un spray de vopsea si sunt noi.
M i h a i
QUOTE(merqry @ 14 Oct 2010, 21:47)
SERUS jante NOI de tabla pe 15 sunt 193 lei bucata
*


QUOTE(skorpio_bog @ 14 Oct 2010, 22:00)
sunt aprox 200 ron noi la reprezentanta cum s-a mai zis
*


mai sa fie...ce ieftine sunt la Serus.....facem pariu pe un bax de bere ca la Serus sunt 290 lei bucata cele pe 15..?? si voi sunteti exact ca initiatorul topicului...duceti lumea in eroare.. wink.gif
nicu rares
am o veste buna pentru voi s-au dat jantele in dimineata asta.
rog moderatorii sa inchida topicul ca s-a incarcat cu comentarii nepotrivite.
multumesc anticipat
merqry
QUOTE(M i h a i @ 15 Oct 2010, 10:22)
mai sa fie...ce ieftine sunt la Serus.....facem pariu pe un bax de bere ca la Serus sunt 290 lei bucata cele pe 15..?? si voi sunteti exact ca initiatorul topicului...duceti lumea in eroare.. wink.gif
*




Serus ploiesti...Gasesti numarul pe net..Suna si intreaba...Satisfactie garantata
M i h a i
trebuia sa specifici care serus...ca deh...la astia cu bani din Bucuresti este 290 lei janta...nu ma asteptam sa fie diferenta de 100 lei....o sa sun maine...
klaus
Trebuie sa recunosc, multe jante pe megane-ul ala, care mai de care cu culoare originala.
De exemplu,ai vandut:
- jante aliaj laguna2 in 10spite originale
- jante 17" marca ALUTEC de BMW seria3
- 4jante MEGANE 2 aliaj 16" CURACAO
- Jante Curasao vopsite in rosu
- Si prezentele jante "originale argintii"

Am si eu o intrebare: la cat timp schimbi matale jantele pe masina aia?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.