Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
nicu rares
am dat masina si m-am apucat sa dau din multele troace care le stringe omul gospodar la casa lui cand nu are casco la masina si pe care le voi adauga treptat:2 aripi fata la culoare gri cameleon si care le dau la 150ron bucata, 2faruri stg+dr fata originale de fabrica si care le dau la 200ron bucata, o oglinda de dreapta electrica cu capacul vopsit alb=200ron, doua stopuri stg+dr spate dar cele de pe aripi si care le dau la 150ron, o mocheta spate portbagaj de renault megane 2 sedan manager de 1.5dci noua si care o dau la 100ron, si 2 airbaguri laterale de scaune fata inpreuna cu 4tapiterii de usi de culoare gri/albastru vargat.2 roti de aliaj 16" in 10spite complete echipate cu anvelope de iarna 215/55/16".
putem discuta despre aceste troace si-n cazul unor negocieri, cu rugamintea de a nu-mi incarca topicul cu comentarii aiurea de genul:scump,aberant,gasesti la dezmembrari sau la Serus, deoarece nu doresc deranj inutil din partea unor persoane nemotivate financiar.nicu rares 0723017588
in speranta ca am fost bine inteles va multumesc anticipat, mai ales ca timpul nu-mi permite sa port discutii neprincipiale cu persoane rauvoitoare sau nemanierate.
claur
care este pretul rotilor
RLaguna
Ai pm
nicu rares
mai adaug o bara spate de hatchback albastra cu o clema dr spate rupta la 100ron.
cele 2 jante le dau la 150euro cu tot cu anvelope care-s aproape noi si sunt de iarna si nu le-am dat omului ca i-am scazut la masina 200euro, astea-s ultimele poze ale masinii, mai am si o rezerva a masinii pe o janta de tabla in 16" cu anvelopa 205/55/16, buna si aceea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.