Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: topicul cu vanzarea telefonului
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
adită
acum chiar as vrea sa vad motivul!am dat azi up la anuntul cu telefonul samsung la ora 10.55..anuntul l-am pus ieri la 10.38!
cand am dat up mi-a afisat ca era 09.55.......v-am si scris ca este o problema ca afiseaza eronat..dar nuuuu..e mai simplu sa il stergeti!
astept rezolvarea!
uite acum imi afiseaza ca e 12.02 desiii e 13.02!
C a t a l i n
Invata sa-ti setezi DST-ul din profil...
argon
Si mie imi arata 12.06 acum, trebuie sa-l setez pe Baghdad sa arate corect, la +2 arata cum spuneam.

EDIT: trebuie bifata prostia aia cu daylight a scapat.gif
Fratzica
wink.gif
R19/16v
[attachmentid=1627665785]
C a t a l i n
Bagdad e la timezone. Eu am zis DST.

Setarile mele sunt GMT +2.00 hours Bucuresti, Kaliningrad, South Africa iar ora de vara e activata.
R19/16v
@adită Regulamentul l-ai citit? Ca scrie foarte clar acolo ca trebuie sa fii atent la ora forumului!
Maskatu
Bine ca mai este un pic si se trece la ora de iarna. Scapam de problemele cu daylight, si o sa fim si pe plus cu o ora la posturi, in caz ca raman cu casuta bifata.
adită
QUOTE(Fratzica @ 19 Oct 2010, 13:09)
wink.gif
*


ha ha....lasa-ma cu vrajeala asta ca atunci nu afisa asa!in fine nu aveam bifat!
o fi greseala mea dar te rog nu masluii imaginile alea!am rezolvat acum 1 minut de ci nu avea cum sa fie asa!
C a t a l i n
Nu e bre nimic masluit... Esti turc? Bifeaza aia cum trebuie, sa vezi ca si la tine arata identic...
Fratzica
tu vorbesti serios nu? huh.gif O adevarata teoria conspiratiei aici la noi.
Richelieu
Unii citesc forumul nelogati si apare diferenta de o ora.
adită
sunteti niste banditi tongue.gif m-ati lucrat pe la spate! biggrin.gif in fine gata am rezolvat il deschid din nou sa va ofticati 10561582.gif
DragosP
Te aștept cu drag! imbratisare.gif
gotty
radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.