Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Accesorii Megane 2 Sedan Privilege
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lambda_dryver
Salutare!

Imi trebuie si mie urmatoarele 2 componente esentiale:
-capac janta de aliaj, precum cel din poza atasata
-capac maner usa-stanga-fata, cea de la sofer, de la model Privilege (adica pe argintiu).

Piesele sa fie in stare cat mai buna si ofertele sa fie pe masura pietei. NU exagerati cu pretul cerut! Pe de alta parte, v-as ruga sa spuneti pretul cerut.

Astept oferte aici si NUMAI aici, deoarece nu am peste 25 de posturi pe forum si nu pot raspunde la PM-uri.

Tot aici, as fi interesat si de:
-oglinda electrocrom centrala
-boxe de putere superioara celor stock (NU veniti nici cu boxe de 200W.vreau unele care sa mearga conectate direct la HU original, fara amplificare separata etc...)
-faruri cu xenon, cele care vin din fabrica, originale pentru Megane 2.1


P.S: Imi cer mii de scuze celor care mi-au trimis ofertele lor prin PM, dar, neavand peste 25 de posturi, nu am avut cum sa le raspund. Daca ofertele inca mai sunt valabile, le astept aici! Multumesc anticipat!
lambda_dryver
~UP~

21 Oct 2010, 13:16:
~UP~
espacern
Capacel de la maner usa!!
Pret 25 lei cu livrare gratis in Bv.
Mai multe culori disponibile.
Alege 1 sau 2 !
Detalii pe mail:espacern@gmail.com
Numai bine!
lambda_dryver
@espacern -> O sa ma uit care din cele 2 se potriveste si-ti trimit un mail maine. Mersi mult!

Astept oferte si pentru restul!

Nr. meu de telefon este 0729.495.927 - Vodafone.
Mail: acelasi ca nick-ul de pe forum la care adaugati "@yahoo.com".

P.S: @LUC1AN contacteaza-ma pe nr. meu de tel sau pe mail. Multumesc!
Cabasse_tronic
oglinda electrocrom : 0765 608 561, ramane pe maine la 12 cum am stabilit.
lambda_dryver
~UP~

27 Oct 2010, 18:09:
~UP~

28 Oct 2010, 11:52:
Am rezolvat cu un set de capace de jante!~UP~
lambda_dryver
Nu mai este nevoie de set de capace pentru jante! Am rezolvat! Cine este interesat, mai am 3 buc. cu care n-am ce face. Apelati cu incredere daca aveti nevoie!

Se adauga ca obiect de interes, un HU audio (preferabil Renault) Cabasse cu mp3 (neaparat) si eventual cu cd-changer. Evident sa fie compatibile cu comenzile de pe volan si cu ecranul.

Restul raman valabile.

~UP~
littlealien
Mai ai cele 3 capace ? imi trebuie mie pentru ca mi-a ramas doar unul ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.