Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DEZMEMBREZ LAGUNA1 1.8 benzina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
zuzuzuzu
masina este aproximativ intreaga , motor si cutie in stare foarte buna , caroserie la fel ..capota , usi .. haion , farruri , triple , orice ...
pt detalii suplimentare apelati nr de tel 0761 41 77 71

sper ca domni admini sa nu`mi mai stearga si acest post , fiind al 3`lea pe care`l postez din aceasta pricina... Multumesc .
anecula_08
Pai citeste regulamentu. Trebuie sa pui ceva preturi. Si up-urile se dau la minim 24 h
zuzuzuzu
pai preturi la ce ? ma intrebat cineva ceva , si n`am spus eu pretul ??
pun sa fie ..

Motor de 1.8 benzina multipunct in stare extraordinar de buna 200euro!
cutie viteze 5 trepte la fel , in stare foarte buna nici o problema , 120 euro !

faruri in stare buna 150 ron bucata .

capota in stare buna 150 ron

aripi fata 80 ron bucata

usi 300 ron completa (geam , fata de usa , macara , butoate,etc)

platenatere in stare buna(nu caraie nu nimic) 100 ron bucata

jug motor , 70 ron

triple spate (e brek) 100 ron bucata

haion spate cu tot cu telescoape si geam 200 ron

Trapa - 50 ron

telescoape , 100 ron bucata

interior material in stare buna 200 ron tot 2 scaune,2 banchete

volan cu airbag + comenzi volan 100 ron

caseta directie 150 ron

vas expansiune apa / lichid frana/servo 40 ron fiecare

cablu ambreiaj/frana /acceleratie /deschidere a capotei/frana de mana - 50 ron fiecare

airbag dreapta (pasager) 100 ron

discuri frana (4 bucati ) 100 ron

etrieri fata 150 ron perechea

flanse fata 70 ron

bara torsiune dreapta - 30 ron

+ orice senzor , orice mufa ..in afara d calculatorul masinii imobilaser , contact cu cheie , in rest toate sunt de vanzare !!!

masina este aproape intreaga .
0761 41 77 71
0753 104 518
zuzuzuzu
UPP !!! preturi mai mult decat bune .... si pt cine este domn , se face si reducere ...
piesele in stare foarte buna ! asteptam doritori la nr de tel . mess , sau post aici .. fara PM va rog , nu pot da PM`uri inapoi
Flavinho
Buton reglaj oglinzi e la fel ca si la logan doar ca e iluminat?Daca indeplineste ambele conditii ma intereseaza..
alex_maf2007
o poza cu aripile si cu discurile spate poti pune te rog?
zuzuzuzu
eu am reglaj manual la oglinzi deci nu cre-ca e ceea ce-ti tre tie
pt aripi si discuri te rog sa intri pe messenger la schilaci_claudiu , si iti dau cu mare placere , pt ca aici nu stiu sa pun poze . multumesc !
sunt in stare buna , si aripile si discurile
myky
Salut!

Bara fata ai, ce pret si ce culoare?

Multumesc
zuzuzuzu
da este , ti`o dau cu 50 ron pt ca mai crapata prin unele locuri . este visinie cu bandouri negre ! daca te intereseaza ti`o dau cu mare placere . pt cateva poze cu ea intra pe messenger la schilaci_claudiu
zuzuzuzu
REDUCERE DE 15% DIN PRET LA TOATE PIESELE ... !!! SE OFERA POZE LA FIECARE PIESA INAINTE DE CUMPARARE !!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.