Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] o anvelopa de iarna DEBICA FRIGO
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tutu
Cumpar o anvelopa de iarna DEBICA FRIGO cu Dimensiunile 195/65/15 , o bucata imi trebuie doar. Poate fi si folosita putin. Fara galme si bataie (care se vad doar cand e pusa pe masina de echilibrat sau pe auto ) !
costi.diaconu
salut, am o anvelopa Debica Frigo, si nu am gasit pereche la ea pana acum, daca esti interesat de ea, contacteaza-ma, (este noua nouta195/65/15) poate ne intelegem.
costi.diaconu@yahoo.com
tutu
Asa trebuie sa arate anvelopa ...
costi.diaconu
in cursul zilei de azi am sa-i fac o poza, dar in principiu este exact ca cea pe care mi-ai aratat-o tu,da-mi te rog o adresa de email unde sa-ti trimit pozele cu anvelopa ca nu ma descurc sa le postez aici sad.gif
tutu
Ok ! Daca scrie cumva FRIGO 2 pe flancul anvelopei, NU e modelul care-l caut ! Am trimis si PM ieri ! Astept poza / pozele !
costi.diaconu
am reusit sa pun si niste poze cu anvelopa, uita-te in galerie la mine smile.gif
tutu
Caut in continuare 1 bucata ...
tutu
O poza mai buna cu ce caut ...
tutu
Mai caut o janta de tabla de Logan .Poate fi in orice stare, indoita , stramba , numai ieftina sa fie !
costi.diaconu
smile.gif Salut Cat esti dispus sa oferi pe janta si pe anvelopa ? si apropo mai am de vanzare doua anvelope matador nordicca 265/70/16 (noi noute)
o zi buna
tutu
Eu stiu, ce sa zic, 100 lei pe anvelopa Debica , janta nu mi-ai spus care-i treaba cu ea. Anvelopele Matador nu am la ce sa le folosesc.

Mersi ptr. raspuns !
tutu
costi_diaconu : Am trimis pm !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.