Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] clio bicorp -2002...
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
hol
dispun de 2800 Eur ... ... astept oferte cool.gif
hol
astept oferte . am si 3200 cash dsiponibili acum. icon_mrgreen.gif
hol
up
hol
up
hol
uppp

PS: pt ajaccio83 da-mi un nr de telefon sau adresa de mail (nu pot da PM, nu am destule mesaje, regulile de pe forum..) sa discutam mai pe larg
gxg_coman
am eu un clio din 2004. 1.5 dci, 97000 km, ac, 2 airbaguri, abs, dar este sedane(symbol). esti interesat?
hol
ptr gxg_coman daca imi prezinti masina si cu foto astept detalii pe mail
si mai discutam apoi.

10 Nov 2010, 19:11:
ptr ajaccio83

astept detalii pe mail, ti-am raspuns.

10 Nov 2010, 19:19:
QUOTE(sqryn @ 4 Nov 2010, 10:54)

multumesc...dar, nu
gxg_coman
Ti am dat mail cu pozele. sper ca l ai primit. daca nu spune mi si incerc sa ti l trimit din nou.
hol

am primit si am si descarcat, dar imi da eroare la dezarhivare la 2 din fisiere la deschidere...mai da-le odata ...poate merg
gxg_coman
http://dl.transfer.ro/Desktop-transfer_RO-11nov-7da8d8.rar

spune mi daca acum iti merge.
hol

nope....am incercat de cateva ori si imi da eroare la descarcare... imi pare rau
gxg_coman
da mi te rog o adresa de e mail sau de mess pe care sa ti le trimit direct.
CostiFrt
am un clio bicorp ,,campus,, din dec. 2005, benzina, 1,2 16v, pret 5000 euro, unic proprietar.
hol

dupa cum am si declarat suma de care dispun e limitata...momentan, la 3200 EUR...chiar daca ma intereseaza masina, nu pot oferi ceva la nivelul pretului cerut de tine. Masina ta-pretul tau. Mersi, oricum si bafta la vanzare.
badeamarius
esti interesat de un clio 2 usi, 1.5 dci 2002 ofer si 6 luni garantie pe partea de injectie, alb, jante de tabla, servo directie, abs, inchidere centrala, cd player, tapiterie ca si pe clio blue sensation.
hol
daca imi dai mai multe detalii legate de stare tehnica si istoric, precum si imagini cu masina (de actualitate), astept informatii pe email victorngrnyahoo.com

17 Nov 2010, 08:31:
QUOTE(gxg_coman @ 11 Nov 2010, 22:49)
Ti am dat mail cu pozele. sper ca l ai primit. daca nu spune mi si incerc sa ti l trimit din nou.
*


am preyentat fotografiile si sotiei, care va beneficia de noua masina si.... nu vrea asa ceva "lung" (i-am aratat una in realitate si nici nu vrea sa auda de o astfel de versiune in 3 volume). Masina merita, dar nu corespunde cu ceea ce cautam acum. Ms si bafta la vanzare.

17 Nov 2010, 08:37:
QUOTE(badeamarius @ 17 Nov 2010, 03:02)
esti interesat de un clio 2 usi, 1.5 dci 2002 ofer si 6 luni garantie pe partea de injectie, alb, jante de tabla, servo directie, abs, inchidere centrala, cd player, tapiterie ca si pe clio blue sensation.
*


astept detalii si imgini cu masina pe victorngrn@yahoo.com
hol
valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.