Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Clio Bicorp 1.4 8V benzina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sqryn
De vanzare
Clio 2 faza 1 motor 1390 cmc echipare Alize
55KW/75CP - motorul de pe solenza/supernova - multe piese sunt compatibile
inmatriculata din sept 1999 - numere de Bucuresti
KM aproximativ 171.5oo
2 proprietari pe cartea de identitate
ITP valabil pana in Nov 2011

Dotari:
ABS
AC manual
Airbag Sofer
geamuri electrice fata
servofrana
servodirectie
geamuri cu tenta verzuie
radiocasetofon original cu comanda volan - codul trecut in cartea de service
inchidere centralizata cu telecomanda pe cheie
Alarma
Praguri ornamentale cromate de protectie la urcare fata-spate cu inscriptia Clio
Jante aliaj Rial Campo 14" cu cauciucuri de vara Debica (cumparate in 2008)
Jante de tabla 14" originale renault cu cauciucuri de iarna Vredestein Snowtrac 2 (an de fabricatie 2006 - cred) plus un set de capace de plastic
Cauciucurile de iarna au fost tinute in subsol in conditii foarte bune fara umezeala.

Carte de service pana la 120k km, apoi reviziile au fost facute pe cont propriu.
am schimbat de 2 ori distributia, o data la 120k imediat dupa ce am cumparat masina si inca o data in nov 2009 cam la 168k km
La revizia din Nov s-au schimbat pe langa distributie filtrele, uleiul, discurile si placutele de frana pe fata, tamburii pe spate. Cred ca mai am ceva acte de atunci.
Au mai fost schimbate la ea o planetara prin 2008 la reprezentanta renault si in vara o conducta de AC fisurata, ocazie cu care s-a facut si o reumplere si verificare a instalatiei de climatizare.
un set de becuri noi Philips H4 schimbate acum o luna
In fiecare an a fost schimbat uleiul si filtrele de ulei si aer.

Masina are o zgaraietura pe ambele usi din partea stanga acoperita cu un creion corector dar inca vizibila (multumita unui animal bucurestean care se plictisea cu cheia in mana) si o mica lovitura in hayon asemanatoare cu un semn de grindina langa butonul de deschidere portbagaj.
A fost de 2 ori lovita in parcare de cand se afla in posesia noastra. Reparata si vopsita pe CASCO la Meridian Bucuresti Vest, o data in spate la hayon si inca o data usa si aripa dreapta spate. Ambele lovituri nu au fost grave dar au necesitat revopsirea elementelor.


IMPORTANT!!!

Avem decat o cheie la ea, asa am cumparat-o de la firma de leasing
Masina e inmatriculata pe numele sotiei
Masina se afla momentan in München/Germania dar voi veni cu ea in tara pe 3-4 Dec

Pretul:
1750 euro daca cel care cumpara masina vine in Germania si o ridica
2200 euro daca vin cu ea in tara si vanzarea va avea loc acolo

vanzarea se va face prin procura notariala emisa de consulatul romaniei

Motivul vanzarii - am cumparat o alta masina de aici

Contact pe PM ori mail la asorinra@gmail.com

Poze:
sqryn
sus cu clio
masina a fost inmatriculata prima oara in romania si are in continuare numere definitive de Bucuresti. Nu se plateste taxa de prima inmatriculare!
nu are km aranjati. e o masina buna si fiablia.
pot lasa si un numar de contact din germania pentru eventuale intrebari.
anuntul este deocamdata exclusiv pe forum (masina forumista smile.gif ).
sqryn
up
sqryn
up
sqryn
up cu clio la pret de dacie smile.gif
are RCA valabil pana pe 31 dec
sqryn
up. procura va fi platita de noi.
cel ce o ridica de aici are sanse mari sa o scoata sub 2000 euro incluzand transportul.
sqryn
up again
sqryn
up
sqryn
up, negociabil pentru ambele variante.
din 5 Decembrie masina va putea fi vazuta in Craiova.
Masina se poate vinde si doar cu un set de roti (vara/iarna), pretul scazand corespunzator.
sqryn
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.