Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 buc. PIRELLI SNOWCONTROL, noi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
betamax
Cum zice si titlul, gume noi, nefolosite, proaspete (DOT 4110, 4210), M+S, Winter 190.
200 Euro (sau echivalent lei la pret de cumparare, eu am platit in moneda europeana) fix, numai in Pitesti.
Au aparut cheltuieli neprevazute si nu ma mai tin curelele anul asta sa pun gume noi.

[attachmentid=1627668015] [attachmentid=1627668016] [attachmentid=1627668017] [attachmentid=1627668018]
ionut L.
salut, doua cauciucuri dai?
merci
betamax
S-ar putea. Dar s-ar putea si sa le retrag de la vanzare, daca am un pic de noroc. Oricum, deocamdata (doua-trei zile) incerc sa le dau pe toate odata (sau 2+2, daca mai apare cineva care vrea, ca si tine, doar doua).
ot11exc
nu te supara ,scrie pe ele cumva made in romania?! sau ce altceva?!
betamax
N-am observat, dar nici nu m-am uitat cu lupa. O sa verific maine. Oricum, pretul ramane tot asta.

Tel. 0744 773 101
betamax
Revin cu amanunte. N-am vazut niciunde "made in Romania" dar nici made altundeva, ceea ce mi s-a parut curios. Dau acum DOT-ul intreg, am inteles ca este codificat numele tarii in care sunt fabricate : DOT 93 MO M561 4210.

200 euro.
betamax
Sold out ! Se poate inchide.

PS. Da, pe anvelope scrie Made in Romania, dar scrisul e foarte mic si doar pe o singura parte. A gasit inscriptia un coleg de serviciu (care le-a si cumparat), dar numai dupa ce i-am spus sa caute atent. Ochiul lui de soim a fost premiat (mai corect, a cerut el) cu un discount de 50 de lei transformat imediat in 0,7 l de fine scotch... .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.