Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane I an 2000
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bodel
Dezmembrez Renault Megane an fabricate 2000, hatchback 4 usi, motor 1.9 D perfect functional, geamuri electrice fata, interior intact, lovit in partea spate. Tel 0767 520 760 0722 271 230. O sa revin cu poze.
bodel
Au sosit si pozele,cutia s-a dat.
bodel
Up
Bitu
Carligul pt. remorca? Pret/ model? Vine impreuna cu cupla electrica? Compatibilitate cu M1 Break?
Multumesc frumos.
ionut81
unde poate fi vazuta?
marius2606
Salut imi poti face un pret pentru 2 jante. M-ar interesa daca sunt pe 15', au ET 43 si daca au 6J.
anecula_08
maneta de la stergatoare este ca cea din poza?
bodel
Maneta este la fel pret 100 lei,jantele sunt pe 14,masina poate fi vazuta in Th.Pallady, carligul vine cu tot cu mufa pret 300 lei. Imi e greu sa urmaresc topicul mai bine sunati la tel.
bodel
Anunt Valabil !!!!
xjc0c0
Un pret pentru faruri ?
georgel_28
ceasurile de bord au computer?daca da la ce pret sunt?
bodel
200 lei faruruile, unu are o ureche rupta.
Ceasurile au display dar nu au CB. ptr CB iti trb maneta + activarea lui.
roby3456
Salut!La ce pret ar fi conductele de frana de pe spate,acelea lungi ma refer?Sunt in stare buna?Bara stabilizatoare spate la fel,pret,stare?SI furtunele tur retur de la servodirectie la ce pret sunt?EU am un Megane din 2000 e sedane,4 usi,benzina,1,6 banuiesc ca s-ar potrivi,nu?
bodel

Salut 50Lei conductele de frana sunt bune nu sunt corodate sau stricate holenderele, puntea spate se vinde doar completa la 200E, instalatia de servo la fel decat completa.
cri8sti
Satelitul de comanda radio de langa volan mai e? Ce avea din fabrica masina?(cas philips? - eventual o poza la satelit)
roby3456
Pe mine ma intereseaza daca conductele de frana de la masina ta se potrivesc la a mea.Ma refer la conductele de frana spate,toate.Am un Renault Megane Sedane 1, motor 1,6,benzina,66kw\90.
mad toz
Bara fata are vreo problema? Daca nu cat costa, si jantele la fel.
dragostns
As avea nevoie de: bara fata, capota, bara metal fata (cea de sub bara de plastic), airbag sofer si dreapta. Imi poti lasa un PM sau email la dragostns@yahoo.com?
snowdream
ti-am dat PM
greeneyes85
Mai ai farul de partea dreapta? Si un pret te rog.
snowdream
motorul de la stergator luneta il mai ai? La ce pret?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.