Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Planetara lunga Solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marius80_eugen
Vand planetara lunga ( cea din dreapta ) , functionabila . Are urme de uzura , dar se poate rectifica . Nu face galagie tare la curbe , iar in linie dreapta nu are nici un fel de problema ! Burduful este ok , are vaselina si tot ce trebuie .
Este functionabila !

Pret : 40 ron ! Se ridica din Drumul Taberei sau discutam la telefon de alta locatie !

Contact : 0722.22.08.84 !
marius80_eugen
Inca valabil !
marius80_eugen
Inca valabil !
marius80_eugen
Inca valabil !
marius80_eugen
Inca valabil !
marius80_eugen
Planetara functionabila lunga de SLZ , cea originala - 40 ron !
marius80_eugen
Valabil !
marius80_eugen
Planetara functionabila lunga de SLZ , cea originala - 40 ron !
adrian.petrov
Salutare,
A fost reconditionata vreodata - de cate ori a fost reconditionata, cam cati km ai cu ea - sau cati km are .
Daca ma pricopsesc cu ea cam cat mar mai duce.
Merci.
Adrian cheers.gif
marius80_eugen
Este cea originala care a tinut pana la putin peste 60.000 , cand imi facea figuri cealalta scurta si le-am scimbat pe ambele . Are uzura , se aude daca o fortezi in curbe , dar in linie dreapta eu tin minte ca nu-mi facea galagie . Asta lunga nu tin minte sa o fi rectificat vreodata , pe cea scurta am rectificat-o si am vazut ca nu tinea prea bine si de asta m-am hotarat sa le schimb pe ambele .
Recomandarea mea este sa o rectifici inainte sa o pui pe masina si o sa te tina peste 20.000 , poate mia mult , in functie de stilul de condus . E pacat de munca , pt ca te costa manopera de instalat aproape cat rectificarea .

40 ron planetara sh , maxim 50 ron rectificarea si 30-40 ron manopera de instalare , cam atat stiam eu preturile .

Burduful a fost schimbat anul trecut si de atunci are si vaselina . 0722.22.08.84 - da telefon , ca aici nu intru prea des !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.