Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] corp oglinda dreapta MEGANE 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mahamann
oglinda dreapta megane2 cu incalzire, reglare, rabatare, senzor temperatura
oglinda se da fara geam si fara capacul care vine la culoarea caroseriei
are o problema: se rabateaza ok, dar cand se da la loc, nu se opreste in pozitia normala ci "se da peste cap" - cel mai probabil are pinul opritor rupt, daca se trage cu mana in pozitia normala totul este ok.
corpul de oglinda la reprezentanta este 800-900 ron fara tva, eu il dau cu problema semnalata pt 100RON,pret nenegociabil, doar in Bucuresti 0721385210
[attachmentid=1627668720] [attachmentid=1627668721] [attachmentid=1627668722] [attachmentid=1627668723]
mahamann
up
mahamann
UP
mahamann
UP
mahamann
up
mahamann
up
mahamann
up
mahamann
up
mahamann
up
mahamann
UP
mahamann
UP
mahamann
up
adrian.petrov
Salutare,
Iti ofer 30 ron .
Cu respect .
Adrian
rolleyes.gif
mahamann
salut! corpul de oglinda pleaca in weekend la userul AnduCT de aici de pe forum pentru suma solicitata; in cazul in care nu il achizitioneaza (desi ma indoiesc), corpul de oglinda se va vinde in continuare DOAR pentru suma de 100Ron. O zi buna!
adrian.petrov
Oferta mea ramane valabila - pana de azi intr-o saptamana ; s-ar putea sa fie bani aruncati pe fereastra si sa nu imi realizez proiectul - asa ca nu sunt dispus sa risc mai mult .
Vanzare buna incontinuare.
Cu respect .
Adrian
cheers.gif
mahamann
oglinda a ajuns la AnduCT de aici de pe forum care este foarte multumit de ea. se poate inchide. multumesc
AnduCT
Multumesc pentru oglinda, foarte ok s-a potrivit de minune.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.