Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 roti iarna Megane
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
petru100
Vand 4 roti (jante tabla si cauciucuri iarna) 16 inchi folosite 1 sezon, pentru Megane 2.
1600 RON

0722720447
Petru
monescu_gabi
poze?
gabriel.cornel
Vrem poze.
petru100
Poze cu rotile?

... o sa fac, OK...

Petru[attachmentid=1627669613]
clr
Model cauciucuri?
DOT cauciucuri?
stanyc2003
Salut
Un pret doar pt anvelope? Detalii despre ele?

Astept PM
petru100
DOT 4807
saptamana 48 din 2007
Matador
205 55 16

3 Nov 2010, 22:39:
Scuze, acum vad ca nu scrie de unde sunt

Ploiesti, asa ca cei mai de departe... scuze...
poate in drum spre Cheia...
Cine vine sa le ia le poate lua cu 1500 RON!
Am vandut Megane-ul asta vara si acum am dat de roti in garaj... ma cam incurca...
Voua va trebuie...
hai sa ne intelegem si aveti roti de iarna...


stanyc2003
ma intereseaza doar anvelopele! un pret pt ele?
merci
dorinelius
sunt interesat doar de anvelope, le vinzi si separat? cat vrei pe ele ?

ms.
petru100
Nu le vand separat. Puteti vinde voi pe urma doar jantele... Vreau sa eliberez garajul, nu sa raman cu jantele...

Multumesc pentru intelegere,

Petru
Bacu
iau eu jantele, fa un pret separat pentru jante si anvelope si poate scapi de amandoua.
stanyc2003
deci? pret separat pt jante si pret separat pt anvelope?
petru100
Vine doar unul din voi, le ia si le impartiti pe urma...

1000 ron jantele


Petru
Bacu
cred ca glumesti! de ce asa ieftin?! radmasa.gif
LUC1AN
Hai ca e bun pretul.
M i h a i
o poza mai de doamne ajuta se poate? ai pus o poza cu un cauciuc, asa ca sa fie poza...ca sa nu iti dai seama de nimic...si ca sa faci un drum pana in ph numai ca sa vezi cat mai este din profil ,nu cred ca se merita... daca vrei sa vinzi pune o poza la rezolutie ok cu gumele..sa se vada martorii de uzura...eventual cu o moneda pe acolo ,cum se poarta.....daca nu este subler..
Adrian00
QUOTE(petru100 @ 7 Nov 2010, 21:42)
Vine doar unul din voi, le ia si le impartiti pe urma...

1000 ron jantele
Petru
*



Anul trecut mi-am luat jante de tabla pe 16 echipate cu gume de iarna,folosite numai 2000km cu 1000ron,fara prezoane!Pretul tau e enorm!Nici noi nu cred ca sunt atat!
skorpio_bog
jantele noi la reprezentanta sunt pana in 10 milioane. Asa ca pretul pt niste sh-uri este exagerat de mare. Daca in pret erau incluse si anvelopele...mai mergea
cristiaco
Skorpio - vezi ca la reprezeentantele Renault, pretul pt. o janta de tabla pe 15'' (atentie, pe 15'') sare de 250 ron. Deci peste 1000 ron setul de 4. Probabil cele de 16'' sunt ma scumpe. Ajunge doar un telefon sa dai pt. a verifica cele spuse de mine. Apoi posteaza dinnou, iti vor fi acceptate scuzele.
petru100
Ok, m-ati lasat fara replica...

Imi pare rau, la pretul ala nu le dau!

Multumesc,

Petru
Neinhalt
DIn pozele de la anvelope nu se intelege nimic.

Referitor la jante uite aici pret de noi:

http://www.janta.ro/home2/jante-otel.aspx?_brand=RENAULT

Un pret sh, ca sa fie decent ar trebui sa fie 1/2 din pretul pietei, ori ma indoiesc ca la reprezentanta o janta de tabla costa 500 RON. In rest ai mai sus pret pentru janta de tabla care costa noua fix 250 RON. In fine prost nu este ala care cere, e ala care da dar serios acuma, daca vrei sa faci bisnita du-te in Vitan, ai mai multe sanse decat pe forum.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.