Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] Ofer gratuit RADIO CD update list
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
pastia
Mi-a ramas un astfel de Radio CD cu iluminare portocalie, folosit extrem de putin, varianta UPDATE LIST, codul l-am pierdut.

Daca are cineva nevoie de el, il ofer fara nici o obligatie. Daca nu mi-l cere nimeni intr-o saptamana, o sa-l arunc pur si simplu.
R19/16v
Nu mai bine iti zicem noi codul?
alinworm
am nevoie de unul pt dacia mea.....stau in drumul taberei, unde ne putem intalni?
bogdan.stavar
ce sa faci cu el la dacie ca nu are display...displayul e pe reno smile.gif
lucifer
Am avut pe dacie unul dar varianta cu display numai ca acesta era spart si nu se vedea nimic , bagam codul tinand minte de cate ori am apasat pe tasta 1 pt prima cifra ,tasta 2 pt a doua .... etc pana la a patra si apoi tinut apasat tasta 6 ! Asta cu conditia sa il ti pe masina , sa nu stai de fiecare data sa-l introduci si sa cauti si sa memorezi posturi mereu ! Acum sa afli codul si gata .
l_ewin
I ti dau eu 50 ron pe el de unde esti da PM. mersi.

3 Nov 2010, 22:38:
I ti dau eu 50 ron pe el de unde esti da PM. mersi. sau mai bine 0765233078
allynutz
Ofer 60 de lei biggrin.gif
ngabyyy
omu il da gratis ! stima
XMihai
QUOTE(pastia @ 3 Nov 2010, 19:33)
Mi-a ramas un astfel de Radio CD cu iluminare portocalie, folosit extrem de putin, varianta UPDATE LIST, codul l-am pierdut.

Daca are cineva nevoie de el, il ofer fara nici o obligatie. Daca nu mi-l cere nimeni intr-o saptamana, o sa-l arunc pur si simplu.
*



Daca merge pe laguna, da-i MP lu StefanT, ca-l ia el sigur laugh.gif
pastia
Scuze de intarziere, aseara am primit un telefon de la cineva de pe forum care mi-a spus ca mi-a lasat PM si ca ar dori sa trimita maine curierul sa ia aparatul deoarece el nu este din Bucuresti. In consecinta, l-am dat! Daca cumva nu mai trimite curierul, il voi da catre cel care a postat primul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.