Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Anvelope iarna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
kmeleonu3
Salutare,

Vand 4 anvelope 185/65 R15 Scop VS780 (Made In France) rulate 10 km pana in acest moment.
Le vand pt. ca un "prieten" care are vulcanizare a zis ca imi face o reducere la anvelope si mi le da cu 620 toate 4 si dupa cateva zile am aflat ca sunt resapate. DOT 1010
Se pot vinde si cate 2 ...acum le am pe masina dar putem face operatiunea la o vulcanizare. Bucuresti only.
Pret 140 lei bucata,negociabil.
0733876510

<span class='edit'>5 Nov 2010, 16:59:</span>
M-am si grabit sa le iau si mie imi trebuie de fapt 185/60 R15. Ar merge si acestea dar le am trecute in talon si nu vreau sa ma complic. Preftul este negociabil.
ot11exc
mai multe poze se poate??! din lateral ,cu dotul, daca vrei sa le ,,mariti' cat de cat repede ! ms si spor la vanzare!
kmeleonu3
O sa fac maine poze. Dot este 1010, am scris dar probabil ca pozele vor dovedi.
ot11exc
ok !!! sus cu ele.
kmeleonu3
Din pacate m-a lasat bateria la tel. si nu am putut face mai multe. O sa mai fac dupa ce le dau jos...au mai ramas 2. DOT-ul cred ca e scris pe cealalta parte.
260 lei setul.

7 Nov 2010, 12:50:
up si azi. au mai ramas 2 la 260 lei setul.

8 Nov 2010, 11:10:
Up si astazi. Au mai ramas 2 anvelope.
varros
Ofer 200 de ron pe ambele cauciucuri.
Dc e Ok te rog sa-mi spui.

sorin.ivanescu@yahoo.com
kmeleonu3
Salut,

Din pacate este prea putin. Numai SH-uri de minim 2 ani utilizare gasesti la banii acestia.
Numai bine!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.