Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante logan aliaj noi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dj22sib
Jante aliaj de logan neutilizate (modelul din imagine, poza am luat-o de la alt post... nu e facuta de mine, dar jantele arata la fel smile.gif ), pret 950 lei. Nu am prezoane si antifurt, capace scris Renault. Livrare doar in Craiova sau Pitesti.
BZN
Cum 950? Setul de cinci?
slider2
daca nu ma insel jantele nu se potrivesc pe logan. in principiu la noi in tara modelul asta de janta s-a regasit pe 2 modele, respectiv symbol si logan. daca au capace de renault sunt de pe symbol si sunt R14, daca au capace de dacia sunt de logan si sunt R15. singura modalitate sa fie R15 sunt sa fie pt logan vandut in alte tari sub brandul francez si nu sub cel romanesc.
andrey2003
Si pe Clio Bicorp s-au pus acelasi model pe 15".
slider2
stiu asta, dar n-am vazut in romania nici unul. de obicei cele care se aduc de pe afara au acest model de jante si mai toate aveau motorul 1.6 16v, care din nou la noi nu s-a regasit in oferta clio.
andrey2003
am eu, dar intr-adevar este adus din afara.

Scuze de OT.
dj22sib
Daca am zis de logan ... sunt pe 15 inch, et50, 4 x 100, 6j. Pretul e pe setul de 4.
lostris234
salut. ma intereseaza pentru un Symbol 2009.
Care este ultimul pret?
dj22sib
se poate inchide. Multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.