Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante tabla 14" J 5.5
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
zloti
Vand 4 jante de tabla R14-J5,5 -Diametru interior 60.1- 4x100-ET 36 in stare ft. buna, fara rugina, vopsea originala. . Pret 170 ron.
Costi.88
Vreau eu jantele. De unde esti ?
andr3i84
pune si tu cateva poze cu ele.
zloti
Sunt din Sfantu Gheorghe. Maine vor fi scoase cauciucurile.
betamax
De ce nu vinzi rotile complete ? Am vazut ca au gume de iarna.
zloti
Gumele sunt deja date la cineva, dar sunt si intr-o stare foarte avansata de uzura.

7 Nov 2010, 15:06:
Pt. lucianm
Te rog sa-mi dai o adresa mail pe PM , pt ca sistemul su ma lasa sa-ti raspund din cauza numarului mic de postari.
gabriel_25
ma intereseaza si pe mine jantele. daca nu le dai, gabriel25_ro este id'ul meu de mess. salut!
zloti
Deocamdata sunt rezervate pana sambata viitoare.
tiberiu2006
Sal,

Daca nu se dau, sunt si eu interesat, YM tiberiu_rosu, lasa-mi mesaj, chiar daca sunt invizibil.

O zi buna.
victor.vajoi
Sunt aceleasi ca pe Symbol ? Lasa-mi pe PM nr tau de tel. Eu sunt din BV, daca e pot sa dau oricand o fuga. Ce dimensiuni aveau cauciucurile de pe ele ?
zloti
Pentru cei care vor sa trimit PM-Nu pot sa trimit deocamdata ca sunt nou pe forum.Eventual un ID messenger sa-mi dati. Oricum pana sambata jentile sunt rezervate.
victor.vajoi
ID: victor.vajoi Astept ziua de sambata atunci. Cand intri pe ID o sa vb, sa-mi lasi si un nr de tel. Merci
zloti
Ok
zloti
S-au vandut.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.