Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Proiectoare originale valeo pt logan/solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mike_mocy
2 buc proiectoare valeo pt logan sau solenza
nu sunt sparte nici zgariate
au suportii de prindere
revin si cu poze in curand


pret: 200 ron

urgent !
mike_mocy
negociabil

URGENT
gabriel.cornel
Au si becurile? Poze.
mike_mocy
da au si bec, iata si pozele

[attachmentid=1627674956] [attachmentid=1627674955] [attachmentid=1627674954] [attachmentid=1627674957]
mike_mocy
up
mike_mocy
up
mike_mocy
up
mike_mocy
up
mike_mocy
up
mike_mocy
up
bremihai
Salut. Sunt interesat de proiectoare. Un numar de telefon pe PM se poate? Multumesc, Mihai
george_scala_2004
o precizare: proiectoarele se potrivesc atit la logan cit si la solenza si probabil si la alte modele. in schimb suportii NU se potrivesc decit la solenza. pentru logan e nevoie de alti suporti. eu am patit-o: de bucurie ca am gasit proiectoare am uitat ca suportii de solenza difera de cei de logan si am luat de logan. apoi am luat de solenza. si asa am ramas cu o pereche de suporti de proiectoare pentru logan.

bafta,
laur82
Mai e valabil anuntul? K sunt interesat..le dai si pe bucati?
mike_mocy
da este valabil si se dau doar set de 2
mike_mocy
up
mike_mocy
180 ron.

up
cmandrei
Redeschis la cerere.
mike_mocy
negociabil...
mike_mocy
up
dc_copilu
Salut,

Trimiti si in tara? Daca da, la cat ar ajunge cu tot pana la TM?

Mersi anticipat!
Respect,

dc_copilu
george_scala_2004
salut,

Sper sa nu fie considerat off topic: fabrica valeo din romania este...la Timisoara ! blink.gif

QUOTE
In September 2005, Valeo started the lighing systems production in Timisoara site, which is part of Valeo Lighting Systems branch. From June 2007 Valeo started a joint venture with Elba, named Valeo Lighting Injection, both of them being part of Valeo Lighting Systems.


On topic: cit sa coste transportul pina la Timisoara ? Eu, de exemplu, pentru un colet de ~ 500 grame de la Santandrei pina la Bucuresti, am platit 6 lei si 1,5 lei taxa de depozitare fiindca am intirziat la ridicarea coletului - am fost plecat din oras.

Bafta,
mike_mocy
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.